TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
En uiteraard hoort er bij zo'n nieuw seizoen ook een trailer waarin de kijker al een beetje een beeld krijgt van hoe het eruit gaat zien. De trailer van De 12 van Schouwendam werd dit weekend naar buiten gebracht.
In tegenstelling tot De 12 van Oldenheim gaat het in de vervolgreeks om twee vermiste personen. De '12' staat dit keer niet voor het aantal mysterieuze verdwijningen, maar is verbonden aan andere "geheimzinnige gebeurtenissen in het dorp".
Onder anderen Huub Stapel (foto), Gijs Naber en Carine Crutzen zijn te zien in De 12 van Schouwendam. De serie is vanaf 12 november te zien bij Videoland.
Nieuwe castleden toegevoegd aan kostuumdrama Grand Hotel aan Zee
09:31Gwen van Poorten presenteert nieuw NET5-programma 2 Vreemden onder 1 Dak
08:21Welk programma vervangt The House of Hide & Seek op RTL 4?
07:54De TV van gisteren: Moeizame overwinning van het Nederlands elftal trekt bijna 1,5 miljoen kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 15 t/m donderdag 18 juni 2026