TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor kijkers die Zomergasten met Romana Vrede zagen, is Charlie geen vreemde meer. Romana sprak daar al zeer uitgebreid over Charlie die autistisch is en ook niet kan praten. Romana maakt nu in samenwerking met DWDD de documentaire Dit is de leven waarin ze wil laten zien dat haar zoon de moeite waard is maar dat je daar wel je best voor moet doen.
Dit is de leven laat zien hoe Romana zich eerst schaamde voor haar zoon maar dat ze later ontdekte dat het probleem misschien niet bij Charlie lag, maar bij de omgeving. En dat ze nu een stuk rijker is met haar zoon in haar leven.
Ook gaat Romana ze in de docu op zoek naar andere kinderen zoals Charlie: Job, Ginny, Beer, Aiden en hun ouders. Wat kunnen we van deze kinderen leren? Zoals Romana het zegt: 'zie die schoonheid. Je wordt er een mooier mens van.'
Het is wel een beetje typisch om de documentaire uit te zenden in op het populaire tijdstip van De wereld draait door. Misschien moest Matthijs van Nieuwkerk ergens op komen draven als Sinterklaas? Het is donderdag tenslotte 5 december.
DWDD Presenteert: 'Dit is de Leven' van Romana Vrede is donderdag 5 december om 19:00 uur bij BNNVARA op NPO 1
Dit is de verbijsterende winnaar van The Tribute: Battle of the Bands 2025
10:26Frans en Mariska Bauer blikken vooruit op nieuw leven als opa en oma
09:58De TV van gisteren: Masked Singer blijft kijkcijfercadeautje op karig bekeken kerstdag
22:04Dit zijn de afvallers van de zevende aflevering The masked singer
21:42Kijkers vernietigend over André Hazes in concert: 'Klinkt als een zingende kikker'