TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor kijkers die Zomergasten met Romana Vrede zagen, is Charlie geen vreemde meer. Romana sprak daar al zeer uitgebreid over Charlie die autistisch is en ook niet kan praten. Romana maakt nu in samenwerking met DWDD de documentaire Dit is de leven waarin ze wil laten zien dat haar zoon de moeite waard is maar dat je daar wel je best voor moet doen.
Dit is de leven laat zien hoe Romana zich eerst schaamde voor haar zoon maar dat ze later ontdekte dat het probleem misschien niet bij Charlie lag, maar bij de omgeving. En dat ze nu een stuk rijker is met haar zoon in haar leven.
Ook gaat Romana ze in de docu op zoek naar andere kinderen zoals Charlie: Job, Ginny, Beer, Aiden en hun ouders. Wat kunnen we van deze kinderen leren? Zoals Romana het zegt: 'zie die schoonheid. Je wordt er een mooier mens van.'
Het is wel een beetje typisch om de documentaire uit te zenden in op het populaire tijdstip van De wereld draait door. Misschien moest Matthijs van Nieuwkerk ergens op komen draven als Sinterklaas? Het is donderdag tenslotte 5 december.
DWDD Presenteert: 'Dit is de Leven' van Romana Vrede is donderdag 5 december om 19:00 uur bij BNNVARA op NPO 1
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los