TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is de bedoeling dat het boek in september 2021 in de boekhandel ligt, schrijf De Telegraaf. De zanger vertelt in het boek over zijn succesvolle carrière en over zijn ziekte.
Smid kampt met de Ziekte van Parkinson en wil in zijn autobiografie openhartig spreken over de ziekte en welke gevolgen die voor zijn leven heeft.
De zanger maakte afgelopen week nog grote indruk toen hij één van de deelnemers van The Masked Singer bleek. Gehuld in het Yeti-kostuum was hij een grote verrassing in het succesvolle televisieprogramma. Smid zei daarover: "Mijn lichaam doet dingen die ik zelf niet wil. (...) Ik ben ontzettend gesteund door de productie, de mensen die het geduld met me hadden."
True Crime Today verhuist naar later tijdstip op NET5
09:36Het is officieel: Videoland mag Viaplay overnemen
08:03De TV van gisteren: De Hanslers-kijkers hebben het gehad met Monique
07:00GTST Spoilers - maandag 26 t/m donderdag 29 oktober 2026
06:47Vanavond op TV: Meisje met de parel - Portret van een icoon, Race across the world, Jason Bourne