TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is de bedoeling dat het boek in september 2021 in de boekhandel ligt, schrijf De Telegraaf. De zanger vertelt in het boek over zijn succesvolle carrière en over zijn ziekte.
Smid kampt met de Ziekte van Parkinson en wil in zijn autobiografie openhartig spreken over de ziekte en welke gevolgen die voor zijn leven heeft.
De zanger maakte afgelopen week nog grote indruk toen hij één van de deelnemers van The Masked Singer bleek. Gehuld in het Yeti-kostuum was hij een grote verrassing in het succesvolle televisieprogramma. Smid zei daarover: "Mijn lichaam doet dingen die ik zelf niet wil. (...) Ik ben ontzettend gesteund door de productie, de mensen die het geduld met me hadden."
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Hunted, De Hanslers: Van de piste naar de playa, Marauders
12:33Kijkers De Hanslers gaan volgens mama Monique in seizoensslot 'de waarheid' zien
11:31Yves Berendse hoopt op duet met Marco Borsato: 'Lijkt me helemaal te gek'
10:56Chantal Janzen 'voelde soms woede' tijdens opnames nieuw seizoen The Voice of Holland: 'Hoe haal je het in je hoofd?'
10:23Yves Berendse weigerde 'andere stem' op te zetten in The Masked Singer