TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
AVROTROS bevestigde donderdag dat Sissing de richtlijnen van het RIVM volgt en de komende twee weken thuis blijft.
Frits is afgelopen zondag in de buurt geweest van een patiënt die inmiddels positief getest is op COVID-19. Bij het daaropvolgende sporenonderzoek kwam ook Sissing naar voren. Zelf heeft hij (nog) geen klachten, maar om het zekere voor het onzekere te nemen, heeft Frits afgezien van de presentatie van Nederland staat op tegen kanker.
AVROTROS heeft Dionne Stax bereid gevonden om bij te springen. Op woensdag 19 augustus presenteert zij de grote liveshow waar naast aandacht voor het werk van KWF Kankerbestrijding ook de verhalen te horen zijn van mensen die door de ziekte zijn geraakt. In een reactie laat Frits weten: "Erg vervelend zo op het laatste moment, maar ik denk dat Dionne een mooie vervangster is."
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Peter Pannekoek weer terug in Dit Was Het Nieuws
13:51Marieke en Daphne presenteren Kopen Zonder Kijken: 'Bijzonder om dit met RTL-team op te vangen'
13:06Baby on the way! Patricia Bierings (Married at First Sight) deelt zwangerschapsnieuws op Instagram
12:19Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven