TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
AVROTROS bevestigde donderdag dat Sissing de richtlijnen van het RIVM volgt en de komende twee weken thuis blijft.
Frits is afgelopen zondag in de buurt geweest van een patiënt die inmiddels positief getest is op COVID-19. Bij het daaropvolgende sporenonderzoek kwam ook Sissing naar voren. Zelf heeft hij (nog) geen klachten, maar om het zekere voor het onzekere te nemen, heeft Frits afgezien van de presentatie van Nederland staat op tegen kanker.
AVROTROS heeft Dionne Stax bereid gevonden om bij te springen. Op woensdag 19 augustus presenteert zij de grote liveshow waar naast aandacht voor het werk van KWF Kankerbestrijding ook de verhalen te horen zijn van mensen die door de ziekte zijn geraakt. In een reactie laat Frits weten: "Erg vervelend zo op het laatste moment, maar ik denk dat Dionne een mooie vervangster is."
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Betaalt Vandaag Inside meer of minder aan gasten dan Pauw & De Wit?
13:45Thomas van Groningen verklapt: 'Ik zit binnenkort in De Kwis met Ballen'
11:31Big Brother-Kitty haalt uit naar vader van De Bondgenoten-Mercedes: 'Ik ben me een potje boos!'
11:08Nicolette Kluijver probeert Mari van de Ven te strikken voor Expeditie Robinson, maar wil hij dat wel?
10:04Dit is de cast van The Passion 2026