TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator Philip Freriks vroeg aan Van Rossem in het programma voor welk bedrag hij een liedje zou zingen in de populaire quiz. Hij riep toen 10.000 euro. "Ik dacht dat ik een belachelijk bedrag noemde. Ik had natuurlijk een miljoen moeten zeggen. Maar dat bedenk je te laat", zo blikt hij erop terug tegenover het ANP.
Er is inmiddels een inzamelingsactie gestart om de 10.000 euro bij elkaar te krijgen. Daar had Van Rossem duidelijk niet op gerekend. "Ik kan mij werkelijk waar niet voorstellen dat er ook maar één mens bestaat die daar maar 5 cent aan bij wil dragen."
Het is overigens nog maar de vraag of we blij moeten worden van een zingend jurylid. Naar eigen zeggen trekt hij geen volle zalen met zijn zangstem. "Ik kan niet zingen. De laatste keer dat ik het deed, was in 1962, toen we tijdens de groentijd werden gedwongen vaderlandslievende, fascistoïde liederen voor te dragen."
Mocht het bedrag worden opgehaald, dan gaat de 76-jarige historicus overigens voor de bijl. "Als er 10.000 euro wordt ingezameld, zal ik bij de volgende opnames een liedje gaan zingen", zo belooft hij.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'
10:00Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'
09:42Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht