TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator Philip Freriks vroeg aan Van Rossem in het programma voor welk bedrag hij een liedje zou zingen in de populaire quiz. Hij riep toen 10.000 euro. "Ik dacht dat ik een belachelijk bedrag noemde. Ik had natuurlijk een miljoen moeten zeggen. Maar dat bedenk je te laat", zo blikt hij erop terug tegenover het ANP.
Er is inmiddels een inzamelingsactie gestart om de 10.000 euro bij elkaar te krijgen. Daar had Van Rossem duidelijk niet op gerekend. "Ik kan mij werkelijk waar niet voorstellen dat er ook maar één mens bestaat die daar maar 5 cent aan bij wil dragen."
Het is overigens nog maar de vraag of we blij moeten worden van een zingend jurylid. Naar eigen zeggen trekt hij geen volle zalen met zijn zangstem. "Ik kan niet zingen. De laatste keer dat ik het deed, was in 1962, toen we tijdens de groentijd werden gedwongen vaderlandslievende, fascistoïde liederen voor te dragen."
Mocht het bedrag worden opgehaald, dan gaat de 76-jarige historicus overigens voor de bijl. "Als er 10.000 euro wordt ingezameld, zal ik bij de volgende opnames een liedje gaan zingen", zo belooft hij.
De TV van gisteren: wapperende haren in Heel Holland bakt zorgen voor ophef
08:00Deze kerstspecials mag je dit jaar niet missen
06:47Vanavond op TV: Hunted, De Hanslers: Van de piste naar de playa, Unknown
12:13Kids Top 20 verdwijnt na 22 jaar van de buis: 'Ontzettend jammer'
11:13Jury geniet van Child of Destiny in The Tribute: Battle of the Bands: 'Geweldig!' (video)