TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgens de krant hebben beide dames vorige week te horen gekregen dat ze op zoek moeten naar een nieuwe baan. Gallyon en Selma (op de foto helemaal rechts) zijn beiden 50 jaar oud, dus deze stap zou iets met verjonging van het programma te maken kunnen hebben. De twee presentatrices willen niet reageren, maar omdat het AD dit nieuws in de krant durft te schrijven, moet het bijna wel waar zijn. En als leeftijd inderdaad de reden voor ontslag is, is dat nogal kwalijk.
Ook Talpa wil niet veel kwijt over het ontslag van Gallyon en Selma. De woordvoerder houdt het bij deze verklaring: „Hart van Nederland wordt versterkt. Uit onderzoek is gebleken dat het programma nog potentie heeft om te groeien. Dat betekent dat er op termijn veranderingen bij het programma zullen komen. Daarbij wordt naar alles gekeken: vormgeving, decor, digitale omgevingen en ook naar presentatie.”
Gallyon van Vessem is er al vanaf het eerste uur bij, sinds 1995. Selma van Dijk is Hart van Nederland-presentatrice sinds 2003.
VI komt met keiharde analyse vertrek Renze bij RTL tonight
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol? 25 jaar, Oh, wat een jaar!, The Simpsons Movie
22:08Dit zijn de afvallers van de tweede aflevering van The Masked Singer 2025
18:56Renze Klamer vertrekt per direct als presentator bij RTL Tonight
15:17Nasrdin Dchar onthult nieuwe details over Videoland-crimeserie Narcostad