TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgens de krant hebben beide dames vorige week te horen gekregen dat ze op zoek moeten naar een nieuwe baan. Gallyon en Selma (op de foto helemaal rechts) zijn beiden 50 jaar oud, dus deze stap zou iets met verjonging van het programma te maken kunnen hebben. De twee presentatrices willen niet reageren, maar omdat het AD dit nieuws in de krant durft te schrijven, moet het bijna wel waar zijn. En als leeftijd inderdaad de reden voor ontslag is, is dat nogal kwalijk.
Ook Talpa wil niet veel kwijt over het ontslag van Gallyon en Selma. De woordvoerder houdt het bij deze verklaring: „Hart van Nederland wordt versterkt. Uit onderzoek is gebleken dat het programma nog potentie heeft om te groeien. Dat betekent dat er op termijn veranderingen bij het programma zullen komen. Daarbij wordt naar alles gekeken: vormgeving, decor, digitale omgevingen en ook naar presentatie.”
Gallyon van Vessem is er al vanaf het eerste uur bij, sinds 1995. Selma van Dijk is Hart van Nederland-presentatrice sinds 2003.
Partnerbijdrage
Margriet Hermans, die nummer van Suzan & Freek coverde in Vlaamse Beste Zangers, overleden
09:44Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op donderdag
09:08De TV van gisteren: kijkers gaan los over uitzwaaiwedstrijd van Oranje en Wilhelmus door SERA
06:47Vanavond op TV: Daten in het dorp op Texel, Daar gaan ze weer, Challengers
20:41Peter Pannekoek eerste gast in laatste seizoen VPRO Zomergasten