TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In weekblad Privé doen goed geïnformeerde bronnen een boekje open over de sores van het stel.
Rachel was jarenlang intens close met Rosanna en de rest van de familie Kluivert. Zo doet Rosanna's zoon Nino Wilkes het management van Rachel en zijn ze zo hecht dat ze elkaar 'bonuszoon' en 'bonusmoeder' noemen. Maar het oude adagium 'met je familie moet je wandelen, niet handelen' bleek toch waar.
In de aanloop naar de zeventigste geboortedag van André Hazes zouden Rachel en Nino een zakelijk geschil hebben gekregen over geld dat zo hoog is opgelopen dat Nino is gestopt als haar manager. Aan Shownieuws bevestigt Wilkes dat hij "toe is aan een nieuwe uitdaging."
Of de ruzie de doodsteek voor de soap is of simpelweg een verhaallijn voor de serie moet blijken. Johan Derksen zit in elk geval niet te wachten op de soap.
Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’
12:53Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder
11:16Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom
10:06De Bondgenoten: Robert heeft zijn agressie niet onder controle en slaat erop los