TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In weekblad Privé doen goed geïnformeerde bronnen een boekje open over de sores van het stel.
Rachel was jarenlang intens close met Rosanna en de rest van de familie Kluivert. Zo doet Rosanna's zoon Nino Wilkes het management van Rachel en zijn ze zo hecht dat ze elkaar 'bonuszoon' en 'bonusmoeder' noemen. Maar het oude adagium 'met je familie moet je wandelen, niet handelen' bleek toch waar.
In de aanloop naar de zeventigste geboortedag van André Hazes zouden Rachel en Nino een zakelijk geschil hebben gekregen over geld dat zo hoog is opgelopen dat Nino is gestopt als haar manager. Aan Shownieuws bevestigt Wilkes dat hij "toe is aan een nieuwe uitdaging."
Of de ruzie de doodsteek voor de soap is of simpelweg een verhaallijn voor de serie moet blijken. Johan Derksen zit in elk geval niet te wachten op de soap.
Deze BN'ers gaan de strijd aan in AVROTROS Triviant
12:16B&B Vol Liefde-Fred afgemaakt op sociale media: 'Onbeholpen boer'
10:34Marlijn Weerdenburg: 'Dit ga ik in We Zijn er Bijna! anders doen dan Martine'
09:43Opvallend: Máxima in populariteit voorbijgestreefd door ander gezinslid
09:14Shownieuws: dit speelt er rondom realityster Luca T. en zijn moeder