TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In weekblad Privé doen goed geïnformeerde bronnen een boekje open over de sores van het stel.
Rachel was jarenlang intens close met Rosanna en de rest van de familie Kluivert. Zo doet Rosanna's zoon Nino Wilkes het management van Rachel en zijn ze zo hecht dat ze elkaar 'bonuszoon' en 'bonusmoeder' noemen. Maar het oude adagium 'met je familie moet je wandelen, niet handelen' bleek toch waar.
In de aanloop naar de zeventigste geboortedag van André Hazes zouden Rachel en Nino een zakelijk geschil hebben gekregen over geld dat zo hoog is opgelopen dat Nino is gestopt als haar manager. Aan Shownieuws bevestigt Wilkes dat hij "toe is aan een nieuwe uitdaging."
Of de ruzie de doodsteek voor de soap is of simpelweg een verhaallijn voor de serie moet blijken. Johan Derksen zit in elk geval niet te wachten op de soap.
Flikken Gent weer vanaf de allereerste aflevering te zien op de Nederlandse televisie
11:27Video: Nyssa en Joshlyn krijgen hartverscheurend nieuws in De Bondgenoten
11:04Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
10:00Annet Malherbe deelt haar tv-tips: 'Ik heb Breaking Bad al drie keer gezien'
09:50Bekijk hier de reünie van Een Vergetelijk Mooie Reis