TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hannah Hoekstra, Ariane Schluter, Lisa Smit en Marcel Hensema zijn toegevoegd aan de cast van de film Mijn vader is een vliegtuig. Eerder werd al bekendgemaakt dat Elise Schaap, Pierre Bokma en Maarten Heijmans de hoofdrollen spelen in de film.
Mijn vader is een vliegtuig is een boekverfilming van de debuutroman van Antoinette Beumer, gebaseerd op haar eigen jeugd. Haar vader was geestesziek en woonde 31 jaar lang in een psychiatrische inrichting. Mijn vader is een vliegtuig vertelt over de succesvolle Eva die na de dood van haar moeder steeds angstiger wordt. Ze raakt ervan overtuigd dat er gevaar dreigt voor haar en haar kinderen.
De opnames van Mijn vader is een vliegtuig zijn deze maand al van start gegaan. Beumer was eerder regisseur van bioscoophits als Soof, Loft en De gelukkige huisvrouw. Mijn vader is een vliegtuig moet dit najaar in de Nederlandse bioscopen te zien zijn.
De TV van gisteren: Martijn Koning openhartig over Eva Jinek-rel in Boerderij van Dorst: ‘Nog steeds moeilijk mee’
00:52Komende week in GTST: Verloochende verwondingen en de afgekapte avances
15:07Video: Dit zijn de eerste beelden van Dames in de Dop met twee oud-deelnemers van De Bondgenoten
14:54Hele donkere dagen voor kerst: Dit is de trailer van Sleepers
14:23Geen VIP-editie voor We Zijn er Bijna!: 'Kracht ligt bij gewone Nederlanders'