TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hannah Hoekstra, Ariane Schluter, Lisa Smit en Marcel Hensema zijn toegevoegd aan de cast van de film Mijn vader is een vliegtuig. Eerder werd al bekendgemaakt dat Elise Schaap, Pierre Bokma en Maarten Heijmans de hoofdrollen spelen in de film.
Mijn vader is een vliegtuig is een boekverfilming van de debuutroman van Antoinette Beumer, gebaseerd op haar eigen jeugd. Haar vader was geestesziek en woonde 31 jaar lang in een psychiatrische inrichting. Mijn vader is een vliegtuig vertelt over de succesvolle Eva die na de dood van haar moeder steeds angstiger wordt. Ze raakt ervan overtuigd dat er gevaar dreigt voor haar en haar kinderen.
De opnames van Mijn vader is een vliegtuig zijn deze maand al van start gegaan. Beumer was eerder regisseur van bioscoophits als Soof, Loft en De gelukkige huisvrouw. Mijn vader is een vliegtuig moet dit najaar in de Nederlandse bioscopen te zien zijn.
SBS6 komt tijdens WK voetbal met dubbele uitzendingen van Vandaag Inside of De Oranjezomer
09:27Zo vierde Monique Hansler dit jaar Koningsdag
07:51Deze realitysterren doen mee aan het nieuwe programma A.S.S. – Anti Survival Show
07:48De TV van gisteren: Koninklijk bezoek aan Dokkum trekt veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 4 t/m donderdag 7 mei 2026