TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hannah Hoekstra, Ariane Schluter, Lisa Smit en Marcel Hensema zijn toegevoegd aan de cast van de film Mijn vader is een vliegtuig. Eerder werd al bekendgemaakt dat Elise Schaap, Pierre Bokma en Maarten Heijmans de hoofdrollen spelen in de film.
Mijn vader is een vliegtuig is een boekverfilming van de debuutroman van Antoinette Beumer, gebaseerd op haar eigen jeugd. Haar vader was geestesziek en woonde 31 jaar lang in een psychiatrische inrichting. Mijn vader is een vliegtuig vertelt over de succesvolle Eva die na de dood van haar moeder steeds angstiger wordt. Ze raakt ervan overtuigd dat er gevaar dreigt voor haar en haar kinderen.
De opnames van Mijn vader is een vliegtuig zijn deze maand al van start gegaan. Beumer was eerder regisseur van bioscoophits als Soof, Loft en De gelukkige huisvrouw. Mijn vader is een vliegtuig moet dit najaar in de Nederlandse bioscopen te zien zijn.
Partnerbijdrage
Cindy Lammerts uit MAFS: 'Bijzonder dat kijkers dit deden nadat ze mij zagen'
12:27Makelaar Leslie in Million Dollar Listing Nederland: 'Lege glazen is armoe'
10:40De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
10:00Gouden Televizier-Ring 2026: De tussenstand van de derde kwalificatieronde is bekend
10:00Wat kijkt MAFS-seksuoloog Eveline Stallaart op televisie?