TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat werd vrijdagavond bevestigd door HBO Max en de castleden. De gehele originele cast maakt zijn opwachting voor de reünie.
Volgens de makers komt er een heuse special zonder script van de enorm populaire serie, die te zien zal zijn bij HBO Max. Deze Amerikaanse streamingdienst start in mei en vanaf dan is ook deze special te zien. Overigens is daarmee nog niet duidelijk wanneer het ook in Nederland beschikbaar is.
Het is voor de acteurs Lisa Kudrow, Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry en David Schwimmer een aardig lucratief geintje. Naar verluidt kunnen ze in totaal tussen de drie en vier miljoen dollar per persoon bijschrijven op hun bankrekening voor deze reünie.
De originele sitcom draaide tussen 1994 en 2004 en was extreem populair. In totaal werden 236 afleveringen gemaakt in tien seizoenen.
Familie Bakhcha neemt afscheid van Een Huis Vol
13:31Video: Roland in tranen door verloren finale in De Bondgenoten
13:14Videoland duikt in wereld van jonge drugsgebruikers met documentaire Nachtkinderen
10:40Zo kijkt Marlijn Weerdenburg terug op eerste week We Zijn er Bijna!
09:34Hoe gaat het nu met Ferry Doedens?