TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoge bomen was een onverwachte hit voor SBS: het interviewprogramma waarin Jeroen van achter de piano zijn gasten toezingt kon naast hoge kijkcijfers ook rekenen op veel lof. Alle reden voor een vervolg.
Het is Jeroen en zijn redactie gelukt om sterren te scoren voor de tweede reeks die niet vaak een uitstapje maken naar andere zenders. Toch is Robert ten Brink één van de gasten in Hoge bomen. Naast Doctor Love verwelkomt Van der Boom dit seizoen ook stylist Fred van Leer, presentator Paul de Leeuw en Jack van Gelder.
Net als vorig seizoen is muziek van essentieel belang in Hoge bomen. Bekende artiesten verrassen de hoofdgast met hun lievelingsliedjes en Jeroen en z'n huisband laten ook van zich horen.
Hoge bomen is vanaf zaterdag 20 maart te zien om 21.45 uur bij SBS 6.
Paul Haenen over 50 jaar Bert & Ernie: 'Gaat over vriendschap en warmte' (video)
21:53Video: zo ging Nisha Tara (B&B Vol Liefde) undercover op bezoek bij Lieske
16:01De streamingtip van de week: Onvervalste romantiek in The Love Hypothesis
15:15Zo maak je kans op de laatste tickets voor het Gouden Televizier-Ring Gala 2026
14:48Wilfred Genee presenteert het klusprogramma Twee Linkerhanden