TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoge bomen was een onverwachte hit voor SBS: het interviewprogramma waarin Jeroen van achter de piano zijn gasten toezingt kon naast hoge kijkcijfers ook rekenen op veel lof. Alle reden voor een vervolg.
Het is Jeroen en zijn redactie gelukt om sterren te scoren voor de tweede reeks die niet vaak een uitstapje maken naar andere zenders. Toch is Robert ten Brink één van de gasten in Hoge bomen. Naast Doctor Love verwelkomt Van der Boom dit seizoen ook stylist Fred van Leer, presentator Paul de Leeuw en Jack van Gelder.
Net als vorig seizoen is muziek van essentieel belang in Hoge bomen. Bekende artiesten verrassen de hoofdgast met hun lievelingsliedjes en Jeroen en z'n huisband laten ook van zich horen.
Hoge bomen is vanaf zaterdag 20 maart te zien om 21.45 uur bij SBS 6.
Video: André van Duin over zijn laatste emotionele ontmoeting met Joke Bruijs
10:20The Connection keert terug met een nieuw seizoen
10:06Ferry Doedens kruipt weer in de rol van Lucas Sanders voor jubileum GTST
10:00Beau van Erven Dorens verklapt zijn ultieme droomgast voor Casa di Beau: 'Wie is hij nu echt?'
08:46De TV van gisteren: Emotionele Oos Kesbeke trekt veel kijkers naar RTL4 met De Augurkenkoning