TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoge bomen was een onverwachte hit voor SBS: het interviewprogramma waarin Jeroen van achter de piano zijn gasten toezingt kon naast hoge kijkcijfers ook rekenen op veel lof. Alle reden voor een vervolg.
Het is Jeroen en zijn redactie gelukt om sterren te scoren voor de tweede reeks die niet vaak een uitstapje maken naar andere zenders. Toch is Robert ten Brink één van de gasten in Hoge bomen. Naast Doctor Love verwelkomt Van der Boom dit seizoen ook stylist Fred van Leer, presentator Paul de Leeuw en Jack van Gelder.
Net als vorig seizoen is muziek van essentieel belang in Hoge bomen. Bekende artiesten verrassen de hoofdgast met hun lievelingsliedjes en Jeroen en z'n huisband laten ook van zich horen.
Hoge bomen is vanaf zaterdag 20 maart te zien om 21.45 uur bij SBS 6.
Zoveel geld houd je over als je 500.000 euro bij Miljoenenjacht wint
12:23Arjan Ederveen hoopt op een tweede seizoen van Rust en Vreugd: 'Natuurlijk wil ik dat!'
12:10Video: Thomas confronteert Chess met haar lullige uitspraken (De Bondgenoten)
12:02Livestream: Jenning de Boo schaatst de 3000 meter tegen Joy Beune
11:43Johan Derksen eerlijk over gebruik wietolie: 'Beetje te veel'