TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In gesprek met Twan Huys doet Ilse tijdens de eerste College tour van het seizoen enkele verrassende uitspraken.
Ilse werkt al jaren volop aan een carriere buiten Nederland. Een succesvolle solo deelname aan het Eurovisie Songfestival zou een ideaal internationaal visitekaartje zijn. Na enig aandringen van Huys geeft ze toe best naar het Songfestival te willen als ze het juiste liedje heeft. En voorlopig is dat nog niet het geval.
In 2014 was ze ook al van de partij. Toen eindigde ze als lid van de Common Linnets op de tweede plek met Calm after the storm. Een prachtprestatie, maar vanwege de moeizame, ruzieachtige sfeer met haar muzikale partner Waylon noemde Ilse haar deelname "de meest zwarte periode uit haar leven". Tot in 2019 deed Ilse nog actieve moeite Waylon te ontlopen, maar inmiddels hebben ze het bijgelegd.
Dit bericht bekijken op Instagram
De TV van gisteren: RTL 4 weerloos met herhalingen Ruben Nicolai
06:47Vanavond op TV: North Sea Jazz, De erfgenaam, Monster Trucks
12:54Janine Abbring blikt terug op Zomergasten: 'Dat werd een stroef gesprek'
12:07Cast Flikken Rotterdam eert Cees Geel in rouwadvertentie: 'Dankbaar voor alles wat hij voor de serie heeft betekend'
11:44Neemt Els de Franse B&B van Magda over? B&B Vol Liefde-sterren geven update