TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Irma tolkte maandagavond tijdens de ingelaste persconferentie van premier Rutte en minister De Jonge toen ze herhaaldelijk moest hoesten. Online ontstond ophef: zou 's langs meest geliefde gebarentolk het gevreesde virus onder de leden hebben?
De bezorgdheid nam zelfs zulke grote vormen aan dat de doorgaans mediaschuwe Sluis besloot een statement af te geven aan RTL Boulevard. Ze noemt de ontstane ophef heel naar en ontkent corona te hebben. Ze werd vlak voor aanvang van de persconferentie overvallen door een onbedwingbaar steekje in de keel. Ze had geen andere keus dan hoesten in haar hand en doorgaan met haar werk, anders zou ze hopeloos achter zijn gaan lopen met het tolken van de coronamaatregelen.
Irma weet zeker dat ze coronavrij is omdat de 49-jarige tolk onlangs nog getest is nadat haar gezin verkoudheidsklachten kreeg: "Mijn zoon en iedereen in ons gezin is onlangs verkouden geweest. Ik heb een corona-test gedaan en die was negatief."
John van den Heuvel doet onthulling in nieuwe Videoland Original: topcrimineel Bolle Jos was bijna gepakt
08:11Presentatrice Hila Noorzai bevallen van een zoontje
07:41De TV van gisteren: Kijkers genieten van het Musical Awards Gala
22:00Danique uit MAFS staat open om weer te daten: 'Uit respect naar het programma en Kyle nog niet gedaan'
22:00Rob en Sandra uit MAFS kregen dus toch nog de kans om medekandidaten te ontmoeten