TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Irma tolkte maandagavond tijdens de ingelaste persconferentie van premier Rutte en minister De Jonge toen ze herhaaldelijk moest hoesten. Online ontstond ophef: zou 's langs meest geliefde gebarentolk het gevreesde virus onder de leden hebben?
De bezorgdheid nam zelfs zulke grote vormen aan dat de doorgaans mediaschuwe Sluis besloot een statement af te geven aan RTL Boulevard. Ze noemt de ontstane ophef heel naar en ontkent corona te hebben. Ze werd vlak voor aanvang van de persconferentie overvallen door een onbedwingbaar steekje in de keel. Ze had geen andere keus dan hoesten in haar hand en doorgaan met haar werk, anders zou ze hopeloos achter zijn gaan lopen met het tolken van de coronamaatregelen.
Irma weet zeker dat ze coronavrij is omdat de 49-jarige tolk onlangs nog getest is nadat haar gezin verkoudheidsklachten kreeg: "Mijn zoon en iedereen in ons gezin is onlangs verkouden geweest. Ik heb een corona-test gedaan en die was negatief."
Jean-Paul uit B&B Vol Liefde werkt aan realityserie, samen met deze oud-kandidate
10:45Urk!-tweeling Gerda en Mathilde geeft update na ziekenhuisopname in Spanje
09:57André en Janny keren op deze datum terug op tv met hun nieuwe programma Beestenboel
09:31De TV van gisteren: pijnlijke plottwist bij Paul in B&B Vol Liefde verbijstert kijkers
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, Secret duets, Ted