TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Boskamp is vaste gast in het praatprogramma, maar is iedere aflevering minstens één keer het mikpunt van spot. Meestal kan hij dat prima hebben.
Maar gisteravond zat het tegen. De oranjezomer komt deze dagen vanaf een vakantiepark in Otterlo waar de mannen in een tent dagelijks live hun talkshow verzorgen. Door het hevige noodweer was het echter amper mogelijk elkaar aan tafel te verstaan. Iedere keer als Jan iets wilde zeggen, was hij door de wolkbreuk praktisch onverstaanbaar.
Dat Boskamp daarnaast een notoir verhaspelaar is van namen helpt niet mee. De heren mogen hem geregeld plagen als hij spelers weer eens een andere naam geeft. Zo ook op woensdag toen hij een heel relaas hield over 'De Pauw', terwijl hij toch echt 'De Paul' bedoelde, de centraal middenvelder van het Argentijns elftal.
Toen Johan Derksen daar smakelijk om moest lachen, vlogen Jan en Johan elkaar letterlijk en figuurlijk in de haren.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten