TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Boskamp is vaste gast in het praatprogramma, maar is iedere aflevering minstens één keer het mikpunt van spot. Meestal kan hij dat prima hebben.
Maar gisteravond zat het tegen. De oranjezomer komt deze dagen vanaf een vakantiepark in Otterlo waar de mannen in een tent dagelijks live hun talkshow verzorgen. Door het hevige noodweer was het echter amper mogelijk elkaar aan tafel te verstaan. Iedere keer als Jan iets wilde zeggen, was hij door de wolkbreuk praktisch onverstaanbaar.
Dat Boskamp daarnaast een notoir verhaspelaar is van namen helpt niet mee. De heren mogen hem geregeld plagen als hij spelers weer eens een andere naam geeft. Zo ook op woensdag toen hij een heel relaas hield over 'De Pauw', terwijl hij toch echt 'De Paul' bedoelde, de centraal middenvelder van het Argentijns elftal.
Toen Johan Derksen daar smakelijk om moest lachen, vlogen Jan en Johan elkaar letterlijk en figuurlijk in de haren.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
07:48De TV van gisteren: WK-wedstrijden trekken opnieuw veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 29 juni t/m donderdag 2 juli 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Robin Hood
22:08Kijkers genieten van make-over in Huizenruilers: 'Eindelijk een eigen slaapkamer'