TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Boskamp is vaste gast in het praatprogramma, maar is iedere aflevering minstens één keer het mikpunt van spot. Meestal kan hij dat prima hebben.
Maar gisteravond zat het tegen. De oranjezomer komt deze dagen vanaf een vakantiepark in Otterlo waar de mannen in een tent dagelijks live hun talkshow verzorgen. Door het hevige noodweer was het echter amper mogelijk elkaar aan tafel te verstaan. Iedere keer als Jan iets wilde zeggen, was hij door de wolkbreuk praktisch onverstaanbaar.
Dat Boskamp daarnaast een notoir verhaspelaar is van namen helpt niet mee. De heren mogen hem geregeld plagen als hij spelers weer eens een andere naam geeft. Zo ook op woensdag toen hij een heel relaas hield over 'De Pauw', terwijl hij toch echt 'De Paul' bedoelde, de centraal middenvelder van het Argentijns elftal.
Toen Johan Derksen daar smakelijk om moest lachen, vlogen Jan en Johan elkaar letterlijk en figuurlijk in de haren.
Het nieuwe datingprogramma Wil je met me Bouwen? maakt op deze datum zijn opwachting
09:23Cabaretier Gover Meit krijgt een programma in België
08:51De eerste beelden van Wolven zijn verschenen: 'Eén grote mindf*ck'
08:25De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers zijn Milan helemaal zat
06:47Vanavond op TV: Muziekfeest van het jaar 2024, Van onschatbare waarde, De Break-Up Club