TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jan Dulles en zijn partner Caroline Mol zijn afgelopen nacht blijde ouders geworden van een dochter. Ze hebben het meisje Lina genoemd.
De zanger deelt het gelukkige nieuws vandaag op Instagram: Vrienden, Afgelopen nacht om 4:10 uur is onze dochter Lina geboren. Het was een voorspoedige bevalling, maar ik heb weer met open mond en machteloos zitten kijken naar deze ‘oerklus’. Lina is een stevige gezonde meid van bijna 4 kilo. Moeder en kind maken het goed.”
Jan gaf eerder aan toch met een dubbel gevoel te zitten, toen bleek dat Caroline zwanger was. Vorig jaar overleed namelijk hun dochtertje Donna na drie maanden. In een interview met RTL Boulevard vertelde Jan: “Mag ik hier dan blij om zijn? Je verstand zegt ‘ja hier mag je gerust blij om wezen’, maar je gevoel houdt dat dan toch tegen.” Samen heeft het stel ze nog een zoontje, James, van drie jaar oud.
Op deze dag is het nieuwe seizoen van De Hygiënepolitie te zien bij SBS6
15:54'Deze B&B Vol Liefde-date had ik gelijk op vliegtuig terug gezet'
14:35Casa di Beau terug naar Italië: vanaf deze dag te zien
13:54Deze podcast over De Schatkamer is de ultieme luistertip voor televisiefans
13:43De Augurkenkoning vanaf deze datum terug op RTL4