TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Normaal gebeurt dit tijdens een jaarlijkse lintjesregen, maar die kon dit jaar vanwege de coronacrisis geen doorgang vinden. De gelukkigen kregen eerder al wel te horen dat ze hem zouden krijgen.
Smit zegt in een reactie op Instagram het volgende over het speciale moment: "Het was een bijzonder en emotioneel moment gisteravond, om in het bijzijn van mijn gezin een lintje te mogen ontvangen. Ik ben heel dankbaar dat zoveel mensen en instanties mij hebben aanbevolen!"
Op Instagram deelt de zanger en presentator ook enkele foto's, onder meer beelden waarop hij met zijn gezin te zien is.
Jans jarenlange werk als zanger, componist en presentator wordt genoemd als reden voor de onderscheiding. Ook wordt hij beloond vanwege zijn werk voor goede doelen als het Oranjefonds, Make-A-Wish Nederland en SOS Kinderdorpen.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden