TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Normaal gebeurt dit tijdens een jaarlijkse lintjesregen, maar die kon dit jaar vanwege de coronacrisis geen doorgang vinden. De gelukkigen kregen eerder al wel te horen dat ze hem zouden krijgen.
Smit zegt in een reactie op Instagram het volgende over het speciale moment: "Het was een bijzonder en emotioneel moment gisteravond, om in het bijzijn van mijn gezin een lintje te mogen ontvangen. Ik ben heel dankbaar dat zoveel mensen en instanties mij hebben aanbevolen!"
Op Instagram deelt de zanger en presentator ook enkele foto's, onder meer beelden waarop hij met zijn gezin te zien is.
Jans jarenlange werk als zanger, componist en presentator wordt genoemd als reden voor de onderscheiding. Ook wordt hij beloond vanwege zijn werk voor goede doelen als het Oranjefonds, Make-A-Wish Nederland en SOS Kinderdorpen.
Partnerbijdrage
De eerste twee afleveringen van Football Island stream je nu bij Videoland
11:32Johan Derksen kritisch over afwezige Thomas van Groningen in Nieuws van de Dag
10:56Dinand Woesthoff geeft Willie Wartaal een uitbrander in The Voice of Holland: 'Je zit er zo ontzettend naast'
10:09Lof voor Raymond Mens als invalpresentator van Nieuws van de Dag: 'Verademing'
08:41De TV van gisteren: Flikken Maastricht-fans zien Eric Corton zijn debuut maken