TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Normaal gebeurt dit tijdens een jaarlijkse lintjesregen, maar die kon dit jaar vanwege de coronacrisis geen doorgang vinden. De gelukkigen kregen eerder al wel te horen dat ze hem zouden krijgen.
Smit zegt in een reactie op Instagram het volgende over het speciale moment: "Het was een bijzonder en emotioneel moment gisteravond, om in het bijzijn van mijn gezin een lintje te mogen ontvangen. Ik ben heel dankbaar dat zoveel mensen en instanties mij hebben aanbevolen!"
Op Instagram deelt de zanger en presentator ook enkele foto's, onder meer beelden waarop hij met zijn gezin te zien is.
Jans jarenlange werk als zanger, componist en presentator wordt genoemd als reden voor de onderscheiding. Ook wordt hij beloond vanwege zijn werk voor goede doelen als het Oranjefonds, Make-A-Wish Nederland en SOS Kinderdorpen.
Peter Pannekoek deelt onthutsend verhaal over Toeslagenaffaire-slachtoffers: 'Het is echt hard'
12:40Zoveel geld houd je over als je 500.000 euro bij Miljoenenjacht wint
12:23Arjan Ederveen hoopt op een tweede seizoen van Rust en Vreugd: 'Natuurlijk wil ik dat!'
12:10Video: Thomas confronteert Chess met haar lullige uitspraken (De Bondgenoten)
12:02Livestream: Jenning de Boo schaatst de 3000 meter tegen Joy Beune