TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sanna Elkadiri werd in korte tijd wereldberoemd in Nederland, omdat zij de eerste in ons kikkerlandje zou worden die het vaccin tegen het coronavirus toegediend zou krijgen. Woensdagochtend was in Veghel het moment daar voor de 39-jarige verpleeghuismedewerkster.
In een kort gesprek met De Telegraaf vertelde Sanna al over haar bevindingen. “Na de prik dacht ik eigenlijk dat hij nog moest komen. Nu voel ik me gewoon gezond en vitaal, niks aan de hand. Al was ik wel gespannen hoor. Niet zozeer vanwege de prik zelf, maar vanwege alle aandacht hier. Het is echt heel bijzonder om de eerste te mogen zijn. Dat ik hiermee in de geschiedenisboeken kom, is heel bizar.”
Jinek is woensdagavond om 22.05 uur te zien op RTL4.
Vandaag is de eerste #vaccinatie tegen corona in Nederland gezet en wel bij zorgmedewerker Sanna Elkadiri. Ze schuift samen met @hugodejonge aan. Met de minister blikken we ook vooruit op hoe de rest van ons land gevaccineerd gaat worden. #jinekhttps://t.co/jetrqNmeGp — Jinek (@Jinek_RTL) January 6, 2021
Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen
14:37Eddy Zoëy blikt terug op een heftige tijd door Eagle Syndroom: 'Praatte niet of nauwelijks'
13:45Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan