TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sanna Elkadiri werd in korte tijd wereldberoemd in Nederland, omdat zij de eerste in ons kikkerlandje zou worden die het vaccin tegen het coronavirus toegediend zou krijgen. Woensdagochtend was in Veghel het moment daar voor de 39-jarige verpleeghuismedewerkster.
In een kort gesprek met De Telegraaf vertelde Sanna al over haar bevindingen. “Na de prik dacht ik eigenlijk dat hij nog moest komen. Nu voel ik me gewoon gezond en vitaal, niks aan de hand. Al was ik wel gespannen hoor. Niet zozeer vanwege de prik zelf, maar vanwege alle aandacht hier. Het is echt heel bijzonder om de eerste te mogen zijn. Dat ik hiermee in de geschiedenisboeken kom, is heel bizar.”
Jinek is woensdagavond om 22.05 uur te zien op RTL4.
Vandaag is de eerste #vaccinatie tegen corona in Nederland gezet en wel bij zorgmedewerker Sanna Elkadiri. Ze schuift samen met @hugodejonge aan. Met de minister blikken we ook vooruit op hoe de rest van ons land gevaccineerd gaat worden. #jinekhttps://t.co/jetrqNmeGp — Jinek (@Jinek_RTL) January 6, 2021
Op deze manier werd Carrie op Vrijdag toch nog gered van de bezuinigingen
10:00Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over Bureau Groningen: 'Verbaas me over hoeveelheid meldingen'
09:55MAFS-Chantal en Temptation Island-Sonny onthullen of ze betaald kregen voor hun deelname aan de realityshows
09:05De TV van gisteren: 100 Dagen sluit de reeks op televisie af met prachtige reacties
06:47Vanavond op TV: Dit was het nieuws, Vera, Mile 22