TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sanna Elkadiri werd in korte tijd wereldberoemd in Nederland, omdat zij de eerste in ons kikkerlandje zou worden die het vaccin tegen het coronavirus toegediend zou krijgen. Woensdagochtend was in Veghel het moment daar voor de 39-jarige verpleeghuismedewerkster.
In een kort gesprek met De Telegraaf vertelde Sanna al over haar bevindingen. “Na de prik dacht ik eigenlijk dat hij nog moest komen. Nu voel ik me gewoon gezond en vitaal, niks aan de hand. Al was ik wel gespannen hoor. Niet zozeer vanwege de prik zelf, maar vanwege alle aandacht hier. Het is echt heel bijzonder om de eerste te mogen zijn. Dat ik hiermee in de geschiedenisboeken kom, is heel bizar.”
Jinek is woensdagavond om 22.05 uur te zien op RTL4.
Vandaag is de eerste #vaccinatie tegen corona in Nederland gezet en wel bij zorgmedewerker Sanna Elkadiri. Ze schuift samen met @hugodejonge aan. Met de minister blikken we ook vooruit op hoe de rest van ons land gevaccineerd gaat worden. #jinekhttps://t.co/jetrqNmeGp — Jinek (@Jinek_RTL) January 6, 2021
Rutger van Barneveld in Waar Doen Ze Het Van?: 'Zoveel vraag ik voor een optreden'
11:04Beste Kijkers komt opnieuw met Oudejaarsspecial: de leukste tv-fragmenten van 2026
10:00Selmar Smit blikt vooruit op elfde seizoen Hunted: 'Het wordt weer spectaculair'
09:52Volle Zalen strikt Chantal Janzen en deze andere drie artiesten
09:29Voice-bericht Emile Ratelband: 'Mijn kinderen jagen me op vanwege de erfenis'