TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sanna Elkadiri werd in korte tijd wereldberoemd in Nederland, omdat zij de eerste in ons kikkerlandje zou worden die het vaccin tegen het coronavirus toegediend zou krijgen. Woensdagochtend was in Veghel het moment daar voor de 39-jarige verpleeghuismedewerkster.
In een kort gesprek met De Telegraaf vertelde Sanna al over haar bevindingen. “Na de prik dacht ik eigenlijk dat hij nog moest komen. Nu voel ik me gewoon gezond en vitaal, niks aan de hand. Al was ik wel gespannen hoor. Niet zozeer vanwege de prik zelf, maar vanwege alle aandacht hier. Het is echt heel bijzonder om de eerste te mogen zijn. Dat ik hiermee in de geschiedenisboeken kom, is heel bizar.”
Jinek is woensdagavond om 22.05 uur te zien op RTL4.
Vandaag is de eerste #vaccinatie tegen corona in Nederland gezet en wel bij zorgmedewerker Sanna Elkadiri. Ze schuift samen met @hugodejonge aan. Met de minister blikken we ook vooruit op hoe de rest van ons land gevaccineerd gaat worden. #jinekhttps://t.co/jetrqNmeGp — Jinek (@Jinek_RTL) January 6, 2021
Partnerbijdrage
Hélène Hendriks na opvallende actie Hans Teeuwen: 'Ik stuur niemand weg'
10:56Goed nieuws voor Nederlandse Songfestival-kijkers
10:06Opnames We Zijn er Bijna! begonnen: zo start Marlijn haar dag in Kroatië
09:57Maestro terugkijken? Eva Eikhout maakt indruk met De Notenkraker van Tsjaikovski
09:27Hoe laat is de Dodenherdenking op tv te zien?