TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als speciale verslaggever van RTL Boulevard probeert Maxim Hartman al een tijdje Johan Derksen voor de camera te krijgen, maar het boegbeeld van VI houdt de boot vakkundig af.
Derksen gaf tot nu toe steeds niet thuis, maar Hartman dacht beet te hebben tijdens de persdag voor De Oranje Zomer. Hij ving opnieuw bot bij Johan die best wilde verklaren waarom: "Nee, nee, ik heb er helemaal geen zin in. Ik laat me niet door jou interviewen, want als ik geïnterviewd word, dan wil ik niet de figurant in de show van een dorpsidioot zijn. Dat is de reden."
Dat Derksen best wel een punt zou kunnen hebben ondervonden zijn Oranje zomer-collega's Wilfred Genee en René van der Gijp. Zij stonden Maxim wel te woord en kregen gelijk opmerkingen over hun outfit (te strak) en hun gewicht (teveel van het goede).
Vertrekt Hassan Slaby binnenkort uit GTST?
09:04Videoland-serie Onopgelost krijgt een tweede seizoen
08:30Dit programma vervangt Het Verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog op NPO 1
07:50De TV van gisteren: Prima start voor Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 27 t/m donderdag 30 april 2026