TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als speciale verslaggever van RTL Boulevard probeert Maxim Hartman al een tijdje Johan Derksen voor de camera te krijgen, maar het boegbeeld van VI houdt de boot vakkundig af.
Derksen gaf tot nu toe steeds niet thuis, maar Hartman dacht beet te hebben tijdens de persdag voor De Oranje Zomer. Hij ving opnieuw bot bij Johan die best wilde verklaren waarom: "Nee, nee, ik heb er helemaal geen zin in. Ik laat me niet door jou interviewen, want als ik geïnterviewd word, dan wil ik niet de figurant in de show van een dorpsidioot zijn. Dat is de reden."
Dat Derksen best wel een punt zou kunnen hebben ondervonden zijn Oranje zomer-collega's Wilfred Genee en René van der Gijp. Zij stonden Maxim wel te woord en kregen gelijk opmerkingen over hun outfit (te strak) en hun gewicht (teveel van het goede).
VIPS racen van de helling in Te Land, Ter Zee en in de Lucht Winterspecial
10:00Kees Prins zei vooral 'ja' tegen het tweede seizoen van BuZa vanwege het geld
09:46Muziek, herinneringen en emoties: Als IK het zing met Carrie ten Napel start binnenkort
08:33De TV van gisteren: Kijkers onder de indruk van Stef Bos in Onvergetelijke Liedjes
06:47Vanavond op TV: Tribe with Bruce Parry, The masked singer, The Mechanic