TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als het aan Johan Derksen ligt, stoppen de makers van Veronica inside zo snel mogelijk met de eindeloze stroom flauwe filmpjes waar het programma mee doorspekt is.
Derksen deed het verzoek in de voorlaatste aflevering van De Oranjezomer.
Vaste waarde in het voetbalpraatprogramma is een collectie fragmenten die te pas en te onpas ingestart kunnen worden tijdens de show. Vooral presentator Wilfred Genee heeft er een sport van gemaakt het gesprek aan tafel te onderbreken om toe te praten naar zo'n filmpje. De collectie bestaat uit pareltjes als de lofzang van Louis van Gaal in Hoge Bomen, de valpartij van voormalig FIFA-baas Sepp Blatter, Hans Kraaij die met zijn jasje gooit en Jan Boskamp die in vol ornaat in zwembroek rondloopt, mosselen eet of als een verklede kabouter zijn tekst vergeet.
Nu Hélène Hendriks tijdelijk op de stoel van Wilfred Genee zit, komt de beeldencarousel veel minder vaak voorbij. Dit is Johan Derksen kennelijk goed bevallen. Hij start later deze maand aan zijn laatste seizoen Veronica Inside en zou het liefst zien dat er een eindredacteur komt die de hele videobibliotheek wist zodat met een schone lei begonnen kan worden.
Dit is de cast van het derde seizoen van Máxima
09:55Deze 30 titels zijn nog in de race voor de Gouden Televizier-Ring 2026
09:38Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Prijzenjacht
08:38Zien: de eerste beelden van Beestenboel met Janny van der Heijden en André van Duin
07:42De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers duidelijk over Marlies: ‘Nog niet klaar voor nieuwe relatie’