TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als het aan Johan Derksen ligt, stoppen de makers van Veronica inside zo snel mogelijk met de eindeloze stroom flauwe filmpjes waar het programma mee doorspekt is.
Derksen deed het verzoek in de voorlaatste aflevering van De Oranjezomer.
Vaste waarde in het voetbalpraatprogramma is een collectie fragmenten die te pas en te onpas ingestart kunnen worden tijdens de show. Vooral presentator Wilfred Genee heeft er een sport van gemaakt het gesprek aan tafel te onderbreken om toe te praten naar zo'n filmpje. De collectie bestaat uit pareltjes als de lofzang van Louis van Gaal in Hoge Bomen, de valpartij van voormalig FIFA-baas Sepp Blatter, Hans Kraaij die met zijn jasje gooit en Jan Boskamp die in vol ornaat in zwembroek rondloopt, mosselen eet of als een verklede kabouter zijn tekst vergeet.
Nu Hélène Hendriks tijdelijk op de stoel van Wilfred Genee zit, komt de beeldencarousel veel minder vaak voorbij. Dit is Johan Derksen kennelijk goed bevallen. Hij start later deze maand aan zijn laatste seizoen Veronica Inside en zou het liefst zien dat er een eindredacteur komt die de hele videobibliotheek wist zodat met een schone lei begonnen kan worden.
Partnerbijdrage
Dit is wanneer Kerst met de Meilandjes te zien is
10:39Anouk en Diederik uit De Bondgenoten zetten punt achter relatie
10:38Op deze datum is B&B Vol Liefde: De Aftrap te zien
09:59Nederland doet tóch niet mee aan het Eurovisie Songfestival
09:52Herman van der Zandt presenteert nieuw wandelprogramma voor KRO-NCRV