TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als het aan Johan Derksen ligt, stoppen de makers van Veronica inside zo snel mogelijk met de eindeloze stroom flauwe filmpjes waar het programma mee doorspekt is.
Derksen deed het verzoek in de voorlaatste aflevering van De Oranjezomer.
Vaste waarde in het voetbalpraatprogramma is een collectie fragmenten die te pas en te onpas ingestart kunnen worden tijdens de show. Vooral presentator Wilfred Genee heeft er een sport van gemaakt het gesprek aan tafel te onderbreken om toe te praten naar zo'n filmpje. De collectie bestaat uit pareltjes als de lofzang van Louis van Gaal in Hoge Bomen, de valpartij van voormalig FIFA-baas Sepp Blatter, Hans Kraaij die met zijn jasje gooit en Jan Boskamp die in vol ornaat in zwembroek rondloopt, mosselen eet of als een verklede kabouter zijn tekst vergeet.
Nu Hélène Hendriks tijdelijk op de stoel van Wilfred Genee zit, komt de beeldencarousel veel minder vaak voorbij. Dit is Johan Derksen kennelijk goed bevallen. Hij start later deze maand aan zijn laatste seizoen Veronica Inside en zou het liefst zien dat er een eindredacteur komt die de hele videobibliotheek wist zodat met een schone lei begonnen kan worden.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag