TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het AD meldt dat John de Mol er persoonlijk voor heeft gezorgd dat Wilfred Genee, René van der Gijp en Johan Derksen tekenden voor het praatprogramma.
In eerste instantie kondigde Johan Derksen aan na dit seizoen te stoppen met televisie. De Mol steekt daar een stokje voor door Johan een nieuwe, lucratieve deal voor twee jaar aan te bieden. Ook Wilfred en René kregen een nieuw contract, mits ze met z'n drieën naar SBS gingen.
Insiders melden aan het AD dat de Talpa directie flink over de brug is gekomen om Derksen te behouden. Maar dat De Mol zelf een bom onder Veronica inside legde. Zo zou hij gesteld hebben: "Jullie gaan met zijn drieën dit dagelijkse programma doen of de stekker gaat eruit". Derksen en Gijp waren al snel overstag, Wilfred Genee gaf zich afgelopen vrijdag gewonnen. Effectief betekent dit het einde van het voetbalpraatprogramma in deze vorm.
De nieuwe, nog naamloze talkshow van de mannen is vanaf januari iedere werkdag te zien tussen 21.30 en 22.30 uur. Daarmee zijn ze eerder dan concurrenten als Jinek en Op1 én het spaart Talpa de productie van een (studio)programma.
Talkshows zijn voor minder geld te produceren dan reality of een dramaserie. Effectief betekent dit dat er op primetime vanaf januari 2022 nog maar één titel geprogrammeerd hoeft te worden. Met succestitels als Chateau Meiland, Steenrijk, straatarm en Massa is kassa lijkt de programmering al snel gevuld.
De nieuwe contracten van Derksen, Gijp en Genee lopen tot en met 2024, het jaar dat Johan 75 kaarsjes uit hoopt te blazen. Door de verhuizing is de toekomst van Wilfreds radioprogramma onzeker, wel is al duidelijk dat Hélène Hendriks de voetbalverslagen op Veronica overneemt.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie
11:00Sjoerd van Ramshorst blikt vooruit op het WK voetbal: 'Het kan zomaar in één keer klaar zijn'
10:27In deze stad komt het Glazen Huis van 3FM Serious Request in 2026 te staan