TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het gaat om zeven creaties van Nederlandse ontwerpers die vanaf 9 juni in het Textielmuseum in Tilburg hangen. De dames werden overladen met compimenten over hun glimmende outfits dus er is vast veel volk dat de jurken van dichtbij wil bewonderen.
Het gaat o.a. om de blauwe japon die Edsilia in de finale droeg. Dat ontwerp komt van Tess van Zalinge. Ook de finalejurk van Nikkie de Jager, van mode-ontwerper Edwin Oudshoorn, is in Tilburg te bewonderen. Net zoals het niemendalletje waarin Davina Michelle Sweet Water zong en het gouden kunstwerk dat Chantal Janzen droeg van de hand van David Laport.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid
11:10Dit kun je verwachten van het nieuwe RTL-programma Nederland met Vakantie
09:45De Bondgenoten-kijkers gaan los om actie van Anouk
08:01De TV van gisteren: MAX Vakantieman begint nieuw seizoen met ruim 1 miljoen kijkers
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Clash of the Titans