TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het gaat om zeven creaties van Nederlandse ontwerpers die vanaf 9 juni in het Textielmuseum in Tilburg hangen. De dames werden overladen met compimenten over hun glimmende outfits dus er is vast veel volk dat de jurken van dichtbij wil bewonderen.
Het gaat o.a. om de blauwe japon die Edsilia in de finale droeg. Dat ontwerp komt van Tess van Zalinge. Ook de finalejurk van Nikkie de Jager, van mode-ontwerper Edwin Oudshoorn, is in Tilburg te bewonderen. Net zoals het niemendalletje waarin Davina Michelle Sweet Water zong en het gouden kunstwerk dat Chantal Janzen droeg van de hand van David Laport.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Winter Vol Liefde-Robin geniet nog altijd van bijzondere band met zijn dates
10:11Duitse hitserie met Gaite Jansen krijgt Nederlandse tv-première
09:43Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle