TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het gaat om zeven creaties van Nederlandse ontwerpers die vanaf 9 juni in het Textielmuseum in Tilburg hangen. De dames werden overladen met compimenten over hun glimmende outfits dus er is vast veel volk dat de jurken van dichtbij wil bewonderen.
Het gaat o.a. om de blauwe japon die Edsilia in de finale droeg. Dat ontwerp komt van Tess van Zalinge. Ook de finalejurk van Nikkie de Jager, van mode-ontwerper Edwin Oudshoorn, is in Tilburg te bewonderen. Net zoals het niemendalletje waarin Davina Michelle Sweet Water zong en het gouden kunstwerk dat Chantal Janzen droeg van de hand van David Laport.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Thomas van Groningen verklapt: 'Ik zit binnenkort in De Kwis met Ballen'
11:31Big Brother-Kitty haalt uit naar vader van De Bondgenoten-Mercedes: 'Ik ben me een potje boos!'
11:08Nicolette Kluijver probeert Mari van de Ven te strikken voor Expeditie Robinson, maar wil hij dat wel?
10:04Dit is de cast van The Passion 2026
09:11De TV van gisteren: 4 miljoen mensen leven mee met gekwelde Joep Wennemars op Olympische Spelen