TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Arjen Lubach scoort al wekenlang hoge kijkcijfers met zijn programma Zondag met Lubach. Ook nu keken 1.958.000 mensen naar de aflevering waarin de presentator kritiek levert op de Europese Unie.
Volgens Lubach is er geen enkel contact tussen de Europese burger en de Europese politiek. Niemand kijkt naar de debatten, wie dit wel doet verstaat er waarschijnlijk niks van en geen enkele EU-vertegenwoordiger hoeft ook maar een beetje bang te zijn voor de pers.
Veel kijkers zijn het eens met Lubach en bejubelen de aflevering van zondagavond. Een paar klagen wel over de lachband die nét iets te aanwezig is op de achtergrond.
Rake #zondagmetlubach over #eurokloof. Maar europarlementariërs spreken juist in hun eigen taal om de eigenheid van de afzonderlijke lidstaten te waarborgen. Eén taal zou symbool voor eenheidsstaat zijn. — marc janssens (@janssensmarc) November 1, 2020
Geweldig programma hoor dat #zondagmetlubach, maar die fans die om álles lachen beginnen een beetje irritant te worden. #zml #lubach — Marcel Stephan (@GogmeUnited) November 1, 2020
Zondag met Lubach is niet het enige programma van de NPO dat goed is bekeken. Naar het 8 uurjournaal keken 2.346.000 mensen, naar Studio Sport Eredivisie 1.930.000 en ook Project Rembrandt deed het goed met 1.287.000 kijkers. De speciale uitzending van Op1 over Donald Trump werd door 1.075.000 mensen bekeken.
Aardige en interessante uitzending van #op1 over vier jaar Trump en invloed op NL / Europa met o.a. zeer boeiende Bas Heijne. — Anne van de Swaluw (@annevdswaluw) November 1, 2020
Wendy van Dijk weet al vier weken lang indruk te maken met Wie van de drie op SBS6. Na eenmaal 1,3 miljoen kijkers en tweemaal bijna 1,2 miljoen kijkers zette de spelshow gisteren 1.212.000 kijkers neer. Het programma Undercover in Nederland, dat daarop volgde, leverde eveneens een nette score op met 815.000 kijkers.
Wie van de 3 is echt te grappig #wievandedrie — Doortje (@DoryvanZanten) November 1, 2020
Het best bekeken programma van RTL4 is Postcode Loterij Eén tegen 50, met 1.382.000 kijkers. Op social media ontstond er even verwarring, want een van de kandidaten leek verdacht veel op Henk Krol.
Wat doet @HenkKrol bij één tegen 50? 😁 #eentegen50 #rtl4 — Richard van Scherpenzeel (@_RichardvS) November 1, 2020
Minder goed bekeken werd Geraldine en de vrouwen, een programma dat niet eens meer de kijkcijfertop 25 weet te halen. De herhaling van I can see your voice leverde nog wel 474.000 kijkers op voor RTL4.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside