TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Slechts 327.000 kijkers namen de moeite om naar het leven van Rico Verhoeven te kijken. Zij zagen hoe hard de kickbokser traint, hoe hij zich voorbereidt op het 'gevecht van de eeuw' met Badr Hari en hoe hij thuis met zijn gezin is.
Ik geniet echt heel erg van de manier waarop #Rico zijn kinderen opvoedt. — sam (@Sam_Egmond_Van) November 25, 2019
Heb totaal niet met boksen maar die serie over #Rico op #SBS6 is wel mooi! — TV-kijkert (@ThijsH16) November 25, 2019
Wat een leuk gezinnetje Aanrecht beetje vol. Met kindje naar kapster, beetje discussie met zijn vriendin #RICO #SBS6 Kijk ernaar 21-12-2012 — Robert Schoppen. 🇳🇱 🇪🇺 (@SchoppenRobert) November 25, 2019
In de eerste aflevering was ook te zien dat Rico Verhoeven een fotoshoot deed voor de cover van Men's Health. Ook Badr Hari kreeg zo'n shoot, maar niet tegelijkertijd, aangezien de heren elkaar niet kunnen luchten of zien. Het resultaat is er niet minder om.
#Rico en #Badr op covers #MensHealth @hearstnl @MensHealthNL - https://t.co/lsqRrOiFHa pic.twitter.com/pXXiqkiE3H — Nederlands MediaNetwerk (@MediaNetwerk) November 25, 2019
De wedstrijd tussen Rico Verhoeven en Badr Hari is op 21 december.
Vanavond op TV: Code of silence, RTL GP: Dakar, Trolls 3: Band Together
15:58GTST-karakter Steef Verduyn neemt afscheid: 'Ik moest even snikken van binnen'
14:25'Goede maatjes' uit B&B Vol Liefde bijna weer herenigd
13:09Goede Tijden? Nu even niet... dit staat Meerdijk deze maand te wachten
12:23Van radio naar beeldbuis: Mattie & Marieke straks elke ochtend ook op tv