TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Het paste niet bij mij. Een jaar of twee geleden, net voor dat gedoe met die schildklier. Toen ik daar op die operatietafel lag, dacht ik: dat gaan we nooit meer doen", stelt Van Lexmond in gesprek met 100%NL Magazine.
In Undress for love gaan singles naakt op zoek naar de ware liefde. De kandidaten beoordelen elkaar allereerst op uiterlijk, waarna ze pas echt kennis met elkaar maken als ze op date gaan. Undress for love was in 2018 bij RTL te zien en was een afgeleide van Naked attraction.
Van de fout om Undress for love te presenteren, heeft Lieke naar eigen zeggen geleerd. "Mijn carrière duurt gelukkig al 22 jaar, maar ik ga geen dingen meer doen die leuk waren toen ik zestien was. Maar je leert van alles wat je doet.”
Dit zijn de eerste beelden van Los Het Op! en deze BN'ers zien we in aflevering 1
15:42Housewife of Amsterdam-Maria Tailor na twee nachten ontslagen uit het ziekenhuis
14:13Erik van Looy reageert op onverwachte hit: 'Misschien zien ze het verschil niet'
13:08Esther uit B&B Vol Liefde kreeg heftig nieuws na opnames: 'Ik heb geen idee hoe de toekomst eruitziet'
12:01Opnames nieuw seizoen Tonnano afgerond, gaat kijkers volgens Achmed Akkabi 'omverblazen'