TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In gesprek met de Vara zet Van Rossem een boom op over het feit dat hij tegen alle tv-logica in met zijn 76 jaar een onvervalste kijkcijferhit is.
Niet alleen trekt hij een miljoenenpubliek als eenmansjury in De slimste mens, ook de informatieve reisreportageserie Hier zijn de Van Rossems kan op vele honderdduizenden kijkers rekenen. Maarten: "Het wordt geweldig goed bekeken inderdaad, wat toch verrassend is, als je het hebt over een programma met drie slordig uitziende bejaarden.
Volgens Maarten is een deel van het succes van Hier zijn de Van Rossems te danken aan de aanstekelijke, authentieke chemie tussen hem en zijn broer en zus. Samen met Vincent en Sis gaat hij vol goede moed en licht cynisme op pad. Daarnaast gaat het om inhoud: "Ik zeg altijd: waarom mislukken toch al die programma’s van John de Mol, afgezien van die afschuwelijke zangwedstrijden? Dat is omdat de inhoud vaak ontbreekt. Die programma’s gaan eigenlijk nergens over."
Deze twee deelnemers maken ook hun opwachting in House of Villains
10:36Grote verandering voor Urk!-ster Mathilde
10:13Mike in laatste aflevering De Hanslers: 'Denise, je hebt dit zelf veroorzaakt'
10:00Jan Versteegh zou zelf ook wel mee willen doen aan No Way Back VIPS
08:58Weerbericht: 'Vrijdag meer sneeuw met zelfs een sneeuwjacht'