TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Via de webcam werden de Meilandjes geïnterviewd en gevraagd naar hun toekomstplannen. Martien wilde daar nog niet teveel over kwijt, omdat hem dat waarschijnlijk kijkers zou kosten, maar wel gaf hij al wat details over hun toekomstige huis in Hengelo weg.
"Mijn muren zijn bijvoorbeeld allemaal wit. Dat moet ik niet. Ik wil bijvoorbeeld allemaal donkere muren, dat het helemaal een darkroom wordt. Nou ja, bij wijze van spreken, want ik heb heel veel ramen en er komt licht genoeg naar binnen", is de winnaar van de Gouden Televizier-Ring nog net op tijd bij de pinken.
Volgens de Meilandjes staat echter vast dat ze in Hengelo niet weer een b&b openen. "Nee joh, wij zijn uiteindelijk helemaal geen horecatypes. Nee, nee. Want anders zouden wij het nog wel een keer doen. Nee, moet je luisteren, ons hoef je niet meer te bellen", is de boodschap dat Martien en het gezin rust wil duidelijk.
Chateau Meiland is vanaf maandag 31 augustus te zien rond 20.30 uur op SBS 6.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Eerste reacties op GTST-zomercliff binnen: 'Wat een niveau!' en 'Saaiste cliffhanger ooit'
14:03AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen