TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator André van Duin onthulde bij Betty Asfalt TroostTV de grootse plannen voor de kijkcijferhit van de zender.
Waar Heel Holland bakt voorheen in enkele weekenden in de zomer werd gedraaid, komt er inmiddels veel meer bij kijken voor André: "Het is heel uitgebreid: Heel Holland bakt kids was vorig jaar een succes op Zapp en dat komt terug. Dan gaan ze de gewone Heel Holland bakt doen, plus het nabakprogramma. En dan komt er een speciale serie. Heel Holland bakt bestaat dan tien jaar, dus de beste bakkers van de afgelopen jaren komen dan langs. Dat wordt ook weer een hele serie."
Al met al is de inmiddels 74-jarige Van Duin onder de pannen: "Vanaf maart tot aan december zit ik eigenlijk alleen maar vol met dingen voor Omroep MAX. We gaan met Janny bootje varen, in het Spoorwegmuseum presenteer ik een programma over modelspoorbouw en dan begint Heel Holland bakt."
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje