TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Oorspronkelijk zou de driedelige serie deze week vanaf maandag te volgen zijn. Na de goede kijkcijfers van MAX mooiste treinreizen, die met 363.000 kijkers in de namiddag niet mocht klagen, besloot de omroepbaas dat het programma naar een betere tijd moest verhuizen.
Zodoende verhuist het programma naar de vrijdag. “Sommige mensen konden er niets mee, zij misten de muziek en de voice-over”, vertelt Slagter in gesprek met het AD. “Maar andere kijkers hebben genoten en stelden dat zij hun gedachten heerlijk konden laten gaan bij de meditatieve beelden.”
MAX mooiste treinreizen was volgens Slagter een experiment. “Ik vond het een leuk idee, een jonge cameraman was enthousiast en er hing een zeer acceptabel prijskaartje aan. Ik ben ontzettend blij met het resultaat.”
Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief
11:00Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint
08:51GTST-fans speculeren erop los na mysterieuze video: 'Wie komt er terug?'