TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Oorspronkelijk zou de driedelige serie deze week vanaf maandag te volgen zijn. Na de goede kijkcijfers van MAX mooiste treinreizen, die met 363.000 kijkers in de namiddag niet mocht klagen, besloot de omroepbaas dat het programma naar een betere tijd moest verhuizen.
Zodoende verhuist het programma naar de vrijdag. “Sommige mensen konden er niets mee, zij misten de muziek en de voice-over”, vertelt Slagter in gesprek met het AD. “Maar andere kijkers hebben genoten en stelden dat zij hun gedachten heerlijk konden laten gaan bij de meditatieve beelden.”
MAX mooiste treinreizen was volgens Slagter een experiment. “Ik vond het een leuk idee, een jonge cameraman was enthousiast en er hing een zeer acceptabel prijskaartje aan. Ik ben ontzettend blij met het resultaat.”
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026.
Karsu Dönmez is groot fan van dít tv-programma: 'Dat doet hij zo leuk'
09:45Jolande en Barbara uit Ik Vertrek krijgen eigen realityserie
09:09Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Zussen
07:53De TV van gisteren: WK-kraker tussen Frankrijk en Spanje massaal bekeken
07:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen