TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Oorspronkelijk zou de driedelige serie deze week vanaf maandag te volgen zijn. Na de goede kijkcijfers van MAX mooiste treinreizen, die met 363.000 kijkers in de namiddag niet mocht klagen, besloot de omroepbaas dat het programma naar een betere tijd moest verhuizen.
Zodoende verhuist het programma naar de vrijdag. “Sommige mensen konden er niets mee, zij misten de muziek en de voice-over”, vertelt Slagter in gesprek met het AD. “Maar andere kijkers hebben genoten en stelden dat zij hun gedachten heerlijk konden laten gaan bij de meditatieve beelden.”
MAX mooiste treinreizen was volgens Slagter een experiment. “Ik vond het een leuk idee, een jonge cameraman was enthousiast en er hing een zeer acceptabel prijskaartje aan. Ik ben ontzettend blij met het resultaat.”
De makers van Het Jaar van Fortuyn komen met een nieuwe dramaserie
14:12Joris Linssen zou voor Hello Goodbye niet naar een commerciële omroep gaan
13:20BN'ers doen massaal mee aan deze trend (en wij ook)
12:32Hendrik Jan Bökkers uit Woeste Grond duikt op in Ranking the Stars
12:05Kijkers genieten van enorme plottwist in Vals Spel: 'Geweldig'