TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Oorspronkelijk zou de driedelige serie deze week vanaf maandag te volgen zijn. Na de goede kijkcijfers van MAX mooiste treinreizen, die met 363.000 kijkers in de namiddag niet mocht klagen, besloot de omroepbaas dat het programma naar een betere tijd moest verhuizen.
Zodoende verhuist het programma naar de vrijdag. “Sommige mensen konden er niets mee, zij misten de muziek en de voice-over”, vertelt Slagter in gesprek met het AD. “Maar andere kijkers hebben genoten en stelden dat zij hun gedachten heerlijk konden laten gaan bij de meditatieve beelden.”
MAX mooiste treinreizen was volgens Slagter een experiment. “Ik vond het een leuk idee, een jonge cameraman was enthousiast en er hing een zeer acceptabel prijskaartje aan. Ik ben ontzettend blij met het resultaat.”
BNNVARA ziet tweede seizoen van spelprogramma Wolven wel zitten
15:35Max Verstappen is in vorm! Wint hij dit jaar ook de Formule 1 GP van de Verenigde Staten?
15:25Maxime Meiland wilde zo graag meedoen aan Expeditie Robinson dat ze zelf belde
14:22Save the date: dit is de datum van het Gouden Televizier-Ring Gala 2027
10:47Vanaf deze datum is Toos: De Van der Valk ontvoering op Netflix te zien