TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Shownieuws reageren de Meilandjes op het gerucht dat De Mols productiebedrijf Talpa indirect hun woning heeft opgekocht.
Martien, Erica en Maxime dachten het voor elkaar te hebben op hun 'Chateau Hengelo', maar de gemeente gooide roet in het eten. Volgens het bestemmingsplan was alleen de boerderij van Martien bedoeld voor permanente bewoning. De gemeente Hengelo bleek onverbiddelijk waardoor een verhuizing onvermijdelijk was.
Een bittere pil voor de Meilandjes, die tot voor kort ook hun chateau in Frankrijk nog te koop hadden staan. Volgens website BekendeBuren zou Talpa in de bres zijn gesprongen door via-via de woonboerderij in de Achterhoek over te nemen. Zo zou de familie rustig naar een nieuw stekje kunnen zoeken én konden de opnames ongehinderd doorgaan.
Erica en Maxime verwijzen de claim naar het land der fabeltjes: "Dat is natuurlijk absoluut niet waar", bezweert Maxime bij Shownieuws. Haar moeder valt bij: "De kopers van deze boerderij zijn hier toevallig. Ze lopen rond met een aannemer om te kijken wat ze hier nog willen veranderen. Dus absoluut niet waar! Waarom zouden wij ons huis verkopen aan Talpa?"
Roxeanne Hazes verzorgt in Memoriam-act tijdens Gouden Televizier-Ring Gala
15:30Greetje Hakvoort geeft update na relatiebreuk
14:34Linda de Mol werkt aan geheimzinnig nieuw tv-programma: 'Heel leuk idee'
10:57Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Love Island VIPS
10:28Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'