TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De buitenechtelijke strapatsen vonden plaats tijdens zijn vorige huwelijk, zo erkent Najib. "We hebben een keertje gezoend en we werden een soort van verliefd. Ja ja vreemdgaan, dat was toen even met Hind", zo zegt hij tegenover Shownieuws.
In het boek gaat de comedian nog dieper in op de verhouding. "Hind Laroussi Tahiri heette ze, beter bekend als Hind. Ze had de halve finale van Idols bereikt, een programma dat destijds zo populair was dat er weinig mensen waren die Hind niet kenden. De twee ontmoetten elkaar op een feestje, ze raakten aan de praat, vonden elkaar leuk en werden verliefd."
Najib is ook erg open over zijn drugsgebruik, ook in een interview met RTL Boulevard. Samen met zijn vrouw vertelt hij dat er op een gegeven moment overal in huis coke was te vinden. "Op een gegeven moment kom je allemaal restjes tegen en borden", zegt vrouw Niama. Ze trof zelfs borden met coke aan onder de bank.
Het boek over het leven van de cabaretier, dat ook zijn naam draagt, ligt sinds vrijdag in de boekwinkel.
In de rechtbank: Maxime Meiland treft schikking na drie jaar, Yvonne Coldeweijer en Talpa niet
20:02Beau en Humberto reppen niet over Renze nu RTL Tonight stopt
19:08Veel bekende namen in cast van nieuwe serie Mocros
15:10Loiza Lamers en Gabriël Martina presenteren nieuw realityprogramma Ticket to the Tribes
14:40Johan Derksen ziet Albert Verlinde en Lale Gül graag terug bij Vandaag Inside na stoppen RTL Tonight