TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De buitenechtelijke strapatsen vonden plaats tijdens zijn vorige huwelijk, zo erkent Najib. "We hebben een keertje gezoend en we werden een soort van verliefd. Ja ja vreemdgaan, dat was toen even met Hind", zo zegt hij tegenover Shownieuws.
In het boek gaat de comedian nog dieper in op de verhouding. "Hind Laroussi Tahiri heette ze, beter bekend als Hind. Ze had de halve finale van Idols bereikt, een programma dat destijds zo populair was dat er weinig mensen waren die Hind niet kenden. De twee ontmoetten elkaar op een feestje, ze raakten aan de praat, vonden elkaar leuk en werden verliefd."
Najib is ook erg open over zijn drugsgebruik, ook in een interview met RTL Boulevard. Samen met zijn vrouw vertelt hij dat er op een gegeven moment overal in huis coke was te vinden. "Op een gegeven moment kom je allemaal restjes tegen en borden", zegt vrouw Niama. Ze trof zelfs borden met coke aan onder de bank.
Het boek over het leven van de cabaretier, dat ook zijn naam draagt, ligt sinds vrijdag in de boekwinkel.
Partnerbijdrage
BBC NL serveert deze kerst een extra spannende special van The Madame Blanc Mysteries. Wat begint als een exclusief kerstavondevenement, verandert razendsnel in een race tegen de klok. Jean staat voor een levensgevaarlijke uitdaging.
Video: Shownieuws over de eindejaarsspecial van de familie Kesbeke
10:56Angela de Jong tot tranen toe geroerd door laatste aflevering Oogappels
10:37B&B Vol Liefde Petra en Lieske hinten op eigen tv-programma
10:12Manuel Venderbos hoopt op comeback bij Shownieuws in 2026: 'Nog stille hoop'
10:09De streamingtip van de week: Goodbye June op Netflix