TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De buitenechtelijke strapatsen vonden plaats tijdens zijn vorige huwelijk, zo erkent Najib. "We hebben een keertje gezoend en we werden een soort van verliefd. Ja ja vreemdgaan, dat was toen even met Hind", zo zegt hij tegenover Shownieuws.
In het boek gaat de comedian nog dieper in op de verhouding. "Hind Laroussi Tahiri heette ze, beter bekend als Hind. Ze had de halve finale van Idols bereikt, een programma dat destijds zo populair was dat er weinig mensen waren die Hind niet kenden. De twee ontmoetten elkaar op een feestje, ze raakten aan de praat, vonden elkaar leuk en werden verliefd."
Najib is ook erg open over zijn drugsgebruik, ook in een interview met RTL Boulevard. Samen met zijn vrouw vertelt hij dat er op een gegeven moment overal in huis coke was te vinden. "Op een gegeven moment kom je allemaal restjes tegen en borden", zegt vrouw Niama. Ze trof zelfs borden met coke aan onder de bank.
Het boek over het leven van de cabaretier, dat ook zijn naam draagt, ligt sinds vrijdag in de boekwinkel.
GTST-ster Noa Zwan openhartig over impact van haar rol: 'Heftig om te spelen maar ook belangrijk om te laten zien'
11:52Wanneer is The Tribute: Battle of the Bands weer op tv?
10:51Deze ‘red flags’ vielen op bij Winter Vol Liefde-Gilbert: ‘Gewoon een engerd’
10:05Yvon Jaspers enorm geschrokken van ongeluk boer Geert: ‘Alsof familielid iets overkomt’
09:00De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers dolblij voor Robin en Pearl, maar ook voor Elsje