TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De buitenechtelijke strapatsen vonden plaats tijdens zijn vorige huwelijk, zo erkent Najib. "We hebben een keertje gezoend en we werden een soort van verliefd. Ja ja vreemdgaan, dat was toen even met Hind", zo zegt hij tegenover Shownieuws.
In het boek gaat de comedian nog dieper in op de verhouding. "Hind Laroussi Tahiri heette ze, beter bekend als Hind. Ze had de halve finale van Idols bereikt, een programma dat destijds zo populair was dat er weinig mensen waren die Hind niet kenden. De twee ontmoetten elkaar op een feestje, ze raakten aan de praat, vonden elkaar leuk en werden verliefd."
Najib is ook erg open over zijn drugsgebruik, ook in een interview met RTL Boulevard. Samen met zijn vrouw vertelt hij dat er op een gegeven moment overal in huis coke was te vinden. "Op een gegeven moment kom je allemaal restjes tegen en borden", zegt vrouw Niama. Ze trof zelfs borden met coke aan onder de bank.
Het boek over het leven van de cabaretier, dat ook zijn naam draagt, ligt sinds vrijdag in de boekwinkel.
Ook zondag extra uitzending Pauw & De Wit
11:04Linda de Mol over nieuw seizoen In de Ring: 'Dit zal mij niet nog een keer gebeuren'
10:33Klaas uit Winter Vol Liefde geeft update na lelijke val: 'Herstel gaat niet goed'
10:21Molloten nog niet te spreken MolTalk vóór Wie is de Mol?: 'Nul toegevoegde waarde'
08:43De TV van gisteren: zelfs tegenover Wie is de Mol? is Gerard Joling niet klein te krijgen