TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij RTL Boulevard onthulden presentatoren Nicolette Kluijver en Kaj Gorgels dat Expeditie Robinson dit jaar zowel op zondag als donderdag te zien zal zijn.
Iedere aflevering duurt, inclusief reclame, anderhalf uur. Dit betekent dat seizoen zestien effectief tweemaal zolang duurt. Kaj en Nicolette garanderen dat het programma ondanks de extra afleveringen nog net zo spannend is als voorheen. Dit komt onder anderen door de mix van deelnemers waar ze verder nog niets over konden zeggen. Boulevard kon bevestigen dat de verdubbelde uitzendfrequentie niet betekent dat het seizoen ook tweemaal zo snel is afgelopen. Expeditie Robinson blijft zestien weken op de buis, aldus mediakenner Rob Goossens.
Dit seizoen is Expeditie Robinson niet op de Filipijnen gedraaid maar op eilandjes voor de Kroatische kust. Het is de makers gelukt om het authentieke Robinson gevoel op te roepen, zelfs zonder hagelwitte zandstranden, casavawortels en kokosnoten. Naast honger, uitputting en afzondering is er nog een nieuwe ontbering: de kou. Het koelt 's avonds behoorlijk af op de eilanden en dat doet de moraal ook weinig goed.
Expeditie Robinson is vanaf 29 augustus iedere zondag om 20.00 uur en iedere donderdag om 20.30 uur bij RTL 4.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters