TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wekelijks scoort de dramaserie meer dan 1 miljoen kijkers op woensdagavond. Reden genoeg voor BNNVARA om een vervolg te bestellen.
Ook de nieuwe reeks wordt weer geregisseerd door Zip Wertwijn en Will Koopman. In een reactie laat Koopman weten trots te zijn dat de serie zo omarmd wordt. Eerder gaf ze op Twitter al aan met een grote glimlach naar het eindresultaat te kijken.
Woensdag 5 mei is er geen uitzending, maar 12 mei zijn we weer terug met aflevering 7. Hij staat ook al op NPO plus. En Roos , Lex en ik zijn ontzettend blij met de reacties. Elke woensdagavond hebben we een grote lach op ons gezicht. Geweldig. #oogappels — Will Koopman (@WK54) April 30, 2021
Roos Ouwehand en Lex Passchier tekenen voor de scripts. Oogappels IV wordt in de loop van 2022 verwacht.
Tjitske Reidinga wilde acteerwereld achter zich laten, maar Pro Deo veranderde alles
14:38Davina Michelle deelt voorproefje van nieuw SBS6-programma Sing With Me
14:27NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis