TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wekelijks scoort de dramaserie meer dan 1 miljoen kijkers op woensdagavond. Reden genoeg voor BNNVARA om een vervolg te bestellen.
Ook de nieuwe reeks wordt weer geregisseerd door Zip Wertwijn en Will Koopman. In een reactie laat Koopman weten trots te zijn dat de serie zo omarmd wordt. Eerder gaf ze op Twitter al aan met een grote glimlach naar het eindresultaat te kijken.
Woensdag 5 mei is er geen uitzending, maar 12 mei zijn we weer terug met aflevering 7. Hij staat ook al op NPO plus. En Roos , Lex en ik zijn ontzettend blij met de reacties. Elke woensdagavond hebben we een grote lach op ons gezicht. Geweldig. #oogappels — Will Koopman (@WK54) April 30, 2021
Roos Ouwehand en Lex Passchier tekenen voor de scripts. Oogappels IV wordt in de loop van 2022 verwacht.
Partnerbijdrage
Op deze datum zie je het nieuwe seizoen van Say Yes to the Dress met Fred van Leer
15:42Soy Kroon en Jim Bakkum zorgen voor kippenvel in Herinneringen voor het Leven
14:36Mart Hoogkamer wil dolgraag tweede seizoen maken van Hazes & Hoogkamer: Tot Uw Dienst
14:07Julia Heetman deelt de allereerste beelden van de finale van De Verraders
11:58Eerste beelden van tweede seizoen Woeste Grond nu te zien