TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tijdens de NPO najaarspresentatie kon de historische dramaserie met Daan Schuurmans en Fedja van Huêt op speciale aandacht rekenen.
Regisseur Joram Lürsen deed allerlei interessante details uit de doeken over de achtdelige serie die zich afspeelt tussen 1919 en 1939. In die periode beleefde de geschiedenis van de Nederlandse burgerluchtvaart z'n start dankzij de inzet van Anthony Fokker (Fedja van Huêt) en KLM-oprichter Albert Plesman (Daan Schuurmans).
Lürsen liep echter tegen een probleem aan bij het maken van de serie: "Elke aflevering schiet een paar jaar vooruit en dan zijn er nieuwe toestellen nodig die er allemaal niet meer zijn." De productie heeft één authentiek vliegtuig nagemaakt, de rest van de toestellen komen geheel uit de computer. "In Nederland wordt al heel veel gebruik gemaakt van animatietechnieken, maar het meeste zie je niet omdat we het juist inzetten om dingen weg te halen. Dit is nog nooit zo groots aangepakt."
Vliegende Hollanders is vanaf 18 oktober te zien om 21.20 uur op NPO 1.
Malgosia geeft toe dat ze intiem is geweest met Joey in House of Villains: ‘Genoeg aanwijzingen’
10:55Tommy van Lent krijgt de volle laag van de groep in No Way Back VIPS: ‘Je mist een hersencel’
09:27Linda de Mol laat zich uit over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
08:04De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers gaan bijna over hun nek van ‘culinaire’ maaltijd Hans
23:29Mike Hansler geeft eerste tv-interview met vriendin Veerle