TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Aan het aanbod van de streamingdienst van de Publieke Omroep zijn namelijk sinds vrijdag de cabaretvoorstellingen van Theo Maassen, Sara Kroos en Sanne Wallis de Vries toegevoegd.
Zo zijn van Maassen de shows Bepaalde dingen te zien, evenals Neuk het systeem. Van Sara Kroos is onder andere Doorgefokt te zien, terwijl Wallis de Vries een duit in het zakje doet met Sop, Zin en Vier. Van Theo Maassen wordt overigens iedere week tot 16 juni een voorstelling toegevoegd.
“Kijkers hebben aangegeven meer humor te willen in deze onzekere tijden. Ik ben dan ook enorm blij dat we daar samen met BNNVARA en deze geweldige cabaretiers gehoor aan kunnen geven. Lekker lachen is belangrijk, juist nu. En het kan ook helpen tegen eventuele verveling in de meivakantie", zegt Mezen Dannawi, manager van NPO Start.
NPO Start zorgde er in een eerder stadium al voor dat er shows van onder anderen Youp van 't Hek, Peter Pannekoek en Claudia de Breij online beschikbaar kwamen.
Bekende influencer duikt op in De Bondgenoten: 'Dit gaat heel moeilijk worden'
14:27Humberto Tan reageert op mediastorm na babynieuws: 'Jeetje mina'
13:50Barry Atsma strikt sterrencast mét Noortje Herlaar voor nieuwe Videoland-serie
11:50Zien we B&B Vol Liefde-Timothy binnenkort al terug op tv?
11:04Een Huis Vol-families luiden nieuw seizoen op gezellige wijze in