TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Grives staat donderdag samen met twee Amerikaanse vriendinnen, waarvan er eentje aanwezig is in Antwerpen, voor de rechter. Tegen haar medeverdachte werd achttien maanden cel geëist.
Twee jaar cel voor #Grives gaat advocaat veel te ver. ,,Ze gaat echt geen drugs meer verkopen op straat.'' — Raymond Boere (@rboere) October 10, 2019
De Rotterdamse actrice verklaarde direct na haar aanhouding dat ze de verdovende middelen bij zich had om zich voor te bereiden op een nieuwe rol in de crime-film Suriname. Volgens haar advocaat is dat ook het geval, maar was ze in de tijd voor haar aanhouding zelf ook een fervent gebruiker van de verboden middelen.
Ook gebruikte #Grives volgens haar advocaat medicijnen om angst, spanning, paniekaanvallen en slaapproblemen uit haar leven te bannen. Dat is een teken dat ze haar leven niet op orde had. Ze worstelde met haar bestaan, ondanks de glimlach die ze op het witte doek liet zien. — Raymond Boere (@rboere) October 10, 2019
De actrice had meer dan honderd xtc-pillen, 20 gram cocaïne, een kleine 10 gram ketamine en enkele hoeveelheden MDMA en amfetamine in haar bezit toen ze werd aangehouden. Ook in de Airbnb-woning die de actrice had gehuurd, werden drugs aangetroffen. De uitspraak van de zaak staat gepland voor 8 november 2019 om 11.00 uur.
De zaak wordt gesloten. 8 november 11 uur is er uitspraak. #Grives — Raymond Boere (@rboere) October 10, 2019
Astrid Holleeder te gast in oudejaarsspecial van De Kist
12:05Videoland deelt trailer van het tweede seizoen van dramaserie Máxima
11:27Kopen Zonder Kijken vanaf deze datum terug op tv
10:05Winter Vol Liefde 2026: dit zijn de 8 deelnemers
10:00Peggy Vrijens en Johan Nijenhuis verklaren het succes van Woeste Grond: 'Het platteland heeft iets romantisch'