TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Naast voormalig voetballer Ronald de Boer (50) en Olympisch zwemkampioen Inge de Bruijn (47) maken ook radio-dj Frank Dane (39), voormalig Olympisch kampioen wielrennen Leontien van Moorsel (50) en schaatstopper Kjeld Nuis (31) hun opwachting in de knikkerwedstrijd.
Eerder werd al bekend dat Nick & Simon, Kees Tol, Wesley Sneijder, Sander Lantinga, Hélène Hendriks, Hans Kraay jr. en Toine van Peperstraten in het programma te zien zijn. SBS6 heeft sowieso een blik sterren opengetrokken, want ook de mannen van StukTV, Wietze de Jager, Anouk Hoogendijk, John de Wolf, Dennis van der Geest en Giovanni van Bronckhorst werden eerder al aan het kandidatenteam toegevoegd.
De presentatie van Marble Mania is in handen van Winston Gerschtanowitz. De knikkerraces worden van deskundig commentaar voorzien door Jack van Gelder. Marble Mania is vanaf donderdag 21 januari wekelijks te zien bij SBS6.
Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Studio sport voetbal, Pineapple Express
11:23Oscar is klaar met Eline na B&B Vol Liefde-reünie: 'Duidelijk waar de prioriteiten liggen'
10:58Johan Derksen doet boekje open over rel rond Olcay Gulsen en Jaimie Vaes na spraakmakend fragment Buzz
10:01Adám maakt indruk met zijn drie liefdespartners in Got Talent
08:17De TV van gisteren: kijkers huilen mee met Frans bij emotionele aflevering van De Bauers