TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Naast voormalig voetballer Ronald de Boer (50) en Olympisch zwemkampioen Inge de Bruijn (47) maken ook radio-dj Frank Dane (39), voormalig Olympisch kampioen wielrennen Leontien van Moorsel (50) en schaatstopper Kjeld Nuis (31) hun opwachting in de knikkerwedstrijd.
Eerder werd al bekend dat Nick & Simon, Kees Tol, Wesley Sneijder, Sander Lantinga, Hélène Hendriks, Hans Kraay jr. en Toine van Peperstraten in het programma te zien zijn. SBS6 heeft sowieso een blik sterren opengetrokken, want ook de mannen van StukTV, Wietze de Jager, Anouk Hoogendijk, John de Wolf, Dennis van der Geest en Giovanni van Bronckhorst werden eerder al aan het kandidatenteam toegevoegd.
De presentatie van Marble Mania is in handen van Winston Gerschtanowitz. De knikkerraces worden van deskundig commentaar voorzien door Jack van Gelder. Marble Mania is vanaf donderdag 21 januari wekelijks te zien bij SBS6.
De TV van gisteren: Even Tot Hier en Wie is De Mol? domineren primetime
06:47Vanavond op TV: Voor wie steek jij een kaarsje op?, vtwonen weer verliefd op je huis, Edward Scissorhands
20:22Eindelijk is het bekend: Deze oud-bekenden doen mee aan Wie is de Mol?
17:00Komende maand in GTST: Nieuwkomers, matpartijen en een roemruchte romance
10:00Rik van de Westelaken blikt vooruit op jubileumseizoen Wie Is de Mol?: 'Vol echo’s uit het verleden'