TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In tal van programma's telt de Nederlandse Publieke Omroep de komende weken af naar de halve finales en de finale van het Eurovisie Songfestival. Dit grote muziekspektakel wordt dit jaar in Nederland georganiseerd en zal naar schatting door zo'n 180 miljoen kijkers worden gevolgd in tientallen landen.
“Het Eurovisie Songfestival is een groots, verbindend muziekspektakel waar vele Nederlanders enorm naar uitkijken, samen met talloze andere liefhebbers van over de hele wereld", zegt Shula Rijxman, voorzitter van de raad van bestuur van NPO. "Een festijn dat meer is dan een eenmalig tv-programma of een concert. Een tombola van muziekstromingen en vele culturele uitingen: dans, theater, muziek, maar ook innovatie en technologie op gebied van tv-productie."
Daarom staan in de week van 17 tot en met 22 mei de talkshows Op1 en De vooravond met Fidan Ekiz en Renze Klamer helemaal in het teken van het songfestival. Verder komt ook Goedemorgen Nederland die week vanuit Ahoy en Tijd voor MAX kan ook niet uitblijven. Dit programma strijkt in mei neer naast het SS in Rotterdam.
NPO Radio 2 komt vanuit Rotterdam met backstagereportages, liveoptredens en interviews met deelnemers. Verder zendt Daniel Dekker met Lunch Lekker op NPO Radio 5 ook uit vanuit de havenstad.
Johan Derksen shockeert Gerard Joling met pikante ontboezeming in VI
09:19B&B vol liefde-ster Petra kondigt huwelijk aan met nieuwe grote liefde Chantal
09:03Buffy-acteur Nicholas Brendon op 54-jarige leeftijd overleden
08:46Tina Nijkamp onthult salaris Wilfred Genee bij Vandaag inside
20:21Kerststress en familiechaos: Één Grote Familie krijgt eigen kerstfilm op Videoland