TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Rademaker schoof aan bij Media inside om de week door te nemen en deed terloops een ontboezeming over zijn werk als opiniepeiler.
Het gesprek begon over het ontstaan van de DinoCast, de podcast die hij samen met Maarten van Rossem maakt over dino's. Gijs: "Weet je: er staat zoveel druk op mijn werk. Dat is vreselijk om te zeggen, maar daar heb ik soms best wel last van. Je ziet altijd andere mensen altijd programma's maken waar ze heel erg blij van worden. En ik word wel heel blij van mijn werk, maar die druk is zo groot dat ik iets anders wilde doen wat dat niet heeft."
Media inside-presentator Gijs Groenteman vroeg zich af of opiniepeiler echt wel zo'n stressvol beroep is: "Ja, zo voel ik het wel. Niet alleen omdat ik het goed wil doen, maar ook omdat we bij EenVandaag een miljoen kijkers hebben. Wat je vertelt, de uitslagen die je deelt, hebben impact op het politieke en maatschappelijke debat. Dan is het de dagelijkse druk om dat goed te willen doen."
In het verleden heeft Rademaker al meerdere malen voor zijn eigen gezondheid pas op de plaats moeten maken. Rond 2014 werd hij getroffen door een burn-out waar hij naar eigen zeggen nooit helemaal van hersteld is. Vorig jaar moest hij noodgedwongen zijn vakantie verlengen om echt tot rust te komen: "Ik heb er in overleg een paar dagen aan vastgeplakt. Ik sliep twee weken lang tien uur per nacht en werd dan nog moe wakker. Ik had mezelf overschat."
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'