TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Het was oké, maar is later weer verslechterd", vertelt André in een voorproefje aan Johnny de Mol, in handen van Shownieuws.
De 25-jarige volkszanger legt uit hoe het contact met zijn moeder en zus een paar jaar terug abrupt stopte, toen hij een relatie kreeg met zijn 41-jarige vriendin Monique Westenberg. Na drie jaar verzoende hij zich met zijn moeder, afgelopen kerst. Maar dat was van korte duur, dus. "Mijn moeder en ik waren natuurlijk weer even goed. Toen heb ik ook aan haar gevraagd: waarom was dat? Hoe kan je nou drie jaar geen contact hebben met je zoon? En dan was ze er heilig van overtuigd: ja, maar dat lag niet aan mij. Dus zij ziet dat dan niet."
Boos is André niet op Rachel. "Mijn moeder is gewoon ergens heel erg ziek of zo." Hij gunt haar het allerbeste. "Ik heb heel veel respect voor haar, voor alles wat ze heeft gedaan als moeder, petje af. Maar ze is gewoon verdwaald of zo, en ik hoop gewoon dat ze weer terugkomt en gelukkig wordt."
Waar is De Mol? met André en Johnny op Cuba is maandag 23 september om 21.30 uur te zien op SBS6.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Heel Holland bakt, vtwonen weer verliefd op je huis, The First Wives Club
12:35Sinterklaas aangekomen op Texel ondanks weersomstandigheden en 'zeemonster'
10:03Spoiler: verbijstering bij eerste onthullingen The Masked Singer
09:28De TV van gisteren: Sinterklaasjournaal scoort torenhoog, kijkers genieten van The Masked Singer
06:47Vanavond op TV: Sport - Schaatsen: Wereldbeker in Salt Lake City, The tribute: Battle of the bands, Dodgeball: A True Underdog Story