TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In zijn tweede reeks volgt Hofman opnieuw vijf ongeneeslijk zieke jongeren die nog alles uit het leven willen halen. De eerste is de 26-jarige jonge moeder Jip, die een hersentumor. “Dat is niet gemakkelijk, maar aan de andere kant geniet ik heel erg van mijn leven. Zoveel ik kan. Ondanks de beperkingen en de heftigheid die het met zich meebrengt.”
De camera’s van Over mijn lijk volgen ook Roy (30) uit Oldenzaal. Hij heeft net als Jip een hersentumor. "Ik ben direct geopereerd aan de hersentumor en toen hebben ze een klein gedeelte weg weten te halen. Vervolgens hebben ze nog een keer een poging gedaan. Maar helaas mocht die operatie niet baten. Hoe het er nu uitziet is dat ze nu gaan kijken van: 'Oke, hoe lang kunnen we het nog rekken?' Op het moment dat ze zien dat het écht nog verder gaat groeien, dan kan ik alleen nog bestralen en chemo's tegelijkertijd."
Het is nog niet bekend wanneer het nieuwe seizoen van Over mijn lijk met Tim Hofman te zien is op NPO1.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Terugkijken: de geweldige invalbeurt (en goal) van Romelu Lukaku tijdens België - Egypte (WK Voetbal 2026)
07:56De TV van gisteren: Kijkers lovend over De Slimste Mens België
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m donderdag 25 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park
21:41Video: Gerard Joling doopt Victor Vlam om tot 'Victor Vals'