TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Koning trad een maand geleden op in het RTL-programma Jinek. Hij roastte Thierry Baudet, hetgeen hem op nogal wat kritiek kwam te staan. Baudet liep tijdens het stuk sowieso al weg. RTL en Jinek waren ook niet bepaald blij met de inhoud.
Volgens Koning speelt de zender het spel nu niet eerlijk. "Als RTL in een persbericht leugens over mij verspreidt en ernstige beschuldigingen zonder enige onderbouwing of aanleiding rondbazuint is dat natuurlijk wel van groot belang voor mij", zegt de komiek in het AD.
In een persbericht bracht RTL naar buiten dat "Martijn Koning ondanks herhaalde verzoeken van de redactie de inhoud van zijn bijdrage niet heeft gedeeld." Volgens Koning is dat onzin. "Ook Peter van der Vorst (contentdirecteur RTL, red.) heeft de appjes waarin ik Eva Jinek heb aangeboden dat zij de tekst van tevoren mag lezen", stelt Koning.
De streamingtip van de week: Wuthering Heights op HBO MAX
10:42Het Perfecte Plaatje op Reis is drie keer per week te zien en dit is de startdatum
10:11Johnny de Mol presenteert De WK Kwis voor SBS6
09:41SBS6 komt tijdens WK voetbal met dubbele uitzendingen van Vandaag Inside of De Oranjezomer
09:27Zo vierde Monique Hansler dit jaar Koningsdag