TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Koning trad een maand geleden op in het RTL-programma Jinek. Hij roastte Thierry Baudet, hetgeen hem op nogal wat kritiek kwam te staan. Baudet liep tijdens het stuk sowieso al weg. RTL en Jinek waren ook niet bepaald blij met de inhoud.
Volgens Koning speelt de zender het spel nu niet eerlijk. "Als RTL in een persbericht leugens over mij verspreidt en ernstige beschuldigingen zonder enige onderbouwing of aanleiding rondbazuint is dat natuurlijk wel van groot belang voor mij", zegt de komiek in het AD.
In een persbericht bracht RTL naar buiten dat "Martijn Koning ondanks herhaalde verzoeken van de redactie de inhoud van zijn bijdrage niet heeft gedeeld." Volgens Koning is dat onzin. "Ook Peter van der Vorst (contentdirecteur RTL, red.) heeft de appjes waarin ik Eva Jinek heb aangeboden dat zij de tekst van tevoren mag lezen", stelt Koning.
Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'
15:43Jan Versteegh deelt bizarre anekdote over opnames The Bicycle Race: 'Wat?!'
14:00RTL geeft tekst en uitleg over 'menselijke fout' op kaart van Rob aan Sandra in Married at First Sight
11:24Jörgen Raymann maakt comeback met eigen tv-programma en dit is wanneer het begint