TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ricardo Ras (35) werd door Carlo Boszhard, Irene Moors en Elise Schaap uitgeroepen tot winnaar van De Casting Kantine. Met zijn persiflage van Robert ten Brink is hij volgende week al te zien in de seizoenspremière van De TV Kantine.
Carlo Boszhard was vol lof over de winnaar. “Je was heel erg constant. Dan moet je een keuze maken en die keuze is gemaakt op het volgende: de winnaar heeft iets uit z’n rol gehaald, waardoor het satire wordt, waardoor het als ik de volgende keer kijk naar die bekende Nederlander, ik er toch anders naar ga kijken.”
Elise was het helemaal met hem eens. "Als Robert niet kan, kun jij invallen. We zien het verschil niet. Het is feilloos. Het zit helemaal in je vingers."
Het nieuwe seizoen van De TV Kantine is vanaf donderdag 14 januari om 20.30 uur te zien bij RTL4.
Vanavond op TV: Code of silence, Star trek: Strange new worlds, The Secret Life of Walter Mitty
17:31Els uit B&B Vol Liefde kritisch over 'intenties' Winter Vol Liefde-kandidaten
16:30Bradley uit De Bondgenoten duikt op in Lang Leve de Liefde en zijn date maakt nu al de tongen los
16:13Uitzendschema van The Voice of Holland 2026: Alle rondes en data op een rij
15:03Mama Monique over nieuwe schoondochter Veerle: 'Mike is echt heel gelukkig met haar'