TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de soap verhuisde Rikki met haar nieuwe vlam Abel en kinderen Bram en Teddy naar Rotterdam. De makers vonden dat Rikki in 7 jaar GTST zoveel had meegemaakt dat ze niet meer precies wisten wat ze met het personage aanmoesten. Dit tegen de zin van Robin die best nog wel even door had willen gaan.
De komst van Rikki is een verrassing van Zoe voor Rik, die een moeilijke tijd doormaakt na de plotselinge dood van zijn moeder Maria (Joke Bruijs). Rikki komt haar vader samen met de kinderen een dagje opvrolijken en het lukt zowaar om een lach op het gezicht van opa te toveren. De familie neemt zelfs nog even contact op met Riks zoon Job en Anna die in Dubai voor hun kindje zorgen. Maar, aan het eind van de aflevering stapt Rikki weer in de auto terug naar huis.
Na haar vertrek uit Goede tijden slechte tijden, maakte Robin Martens een tijdje vlogs samen met styliste Cillie Rigters. Daar is ze alweer een tijdje mee gestopt. Vorig jaar was Robin jurylid in Time to dance.
Robin is maandag 1 april weer even te zien in GTST.
Opvallend moment in Married at First Sight: Joyce scheert de rug van Nick
13:16Lachen: Jan Smit verkleedt zich als dino en verrast leerlingen tijdens examenstunt
13:13Kim Kötter afgemaakt in Vandaag Inside: 'Misselijkmakend'
12:22Krijgt Urk! een vijftiende seizoen?
10:30Vanaf deze datum is het tweede seizoen van Haantjes te zien