TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een woordvoerder van het Openbaar Ministerie Noord-Holland bevestigde aan RTL Boulevard dat Martens officieel te boek staat als verdachte en moet voorkomen.
Eind september raakte de actrice in opspraak toen ze na een avondje stappen in Castricum betrokken raakte bij een vechtpartij met de politie buiten een uitgaansgelegenheid. Martens ging met een slok op tekeer tegen een agent en sloeg de diender zelfs enkele malen in het gezicht. Zelf ontkende ze dit, maar bewakingsbeelden laten er weinig onduidelijkheid over bestaan.
Robin moet zich dinsdag 19 november melden bij het Openbaar Ministerie voor een besloten hoorzitting. Als ze daadwerkelijk vervolgd wordt voor mishandeling van een ambtenaar in functie, dan kan de rechter haar maximaal drie jaar celstraf opleggen. Of het ook tot celstraf komt of is aan de rechtbank die mogelijk verzachtende omstandigheden kan laten meewegen. Robins advocaat Peter Plasman was niet bereikbaar voor commentaar.
Sandra uit Married at First Sight 2026 wist van tevoren al wie haar match was: 'Ben gaan googelen'
13:24Anouk briest in De Bondgenoten: 'Ik haat dat wijf'
12:00Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
11:31Nieuw seizoen van Love Island wordt VIP-editie
10:31Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato