TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een woordvoerder van het Openbaar Ministerie Noord-Holland bevestigde aan RTL Boulevard dat Martens officieel te boek staat als verdachte en moet voorkomen.
Eind september raakte de actrice in opspraak toen ze na een avondje stappen in Castricum betrokken raakte bij een vechtpartij met de politie buiten een uitgaansgelegenheid. Martens ging met een slok op tekeer tegen een agent en sloeg de diender zelfs enkele malen in het gezicht. Zelf ontkende ze dit, maar bewakingsbeelden laten er weinig onduidelijkheid over bestaan.
Robin moet zich dinsdag 19 november melden bij het Openbaar Ministerie voor een besloten hoorzitting. Als ze daadwerkelijk vervolgd wordt voor mishandeling van een ambtenaar in functie, dan kan de rechter haar maximaal drie jaar celstraf opleggen. Of het ook tot celstraf komt of is aan de rechtbank die mogelijk verzachtende omstandigheden kan laten meewegen. Robins advocaat Peter Plasman was niet bereikbaar voor commentaar.
Musicalfans opgelet: Stars on Stage keert terug en zoekt publiek
16:59Marijn Kuipers vertelt over aanzoek van Dave Roelvink dat bijna de mist in ging
15:38Na de laatste aflevering klinkt één wens steeds luider onder Dertigers-kijkers
14:09Nieuw programma van de Meilandjes gaat grenzen van het boerenerf over
13:01Een iets minder vol huis voor de familie Wildeman