TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een woordvoerder van het Openbaar Ministerie Noord-Holland bevestigde aan RTL Boulevard dat Martens officieel te boek staat als verdachte en moet voorkomen.
Eind september raakte de actrice in opspraak toen ze na een avondje stappen in Castricum betrokken raakte bij een vechtpartij met de politie buiten een uitgaansgelegenheid. Martens ging met een slok op tekeer tegen een agent en sloeg de diender zelfs enkele malen in het gezicht. Zelf ontkende ze dit, maar bewakingsbeelden laten er weinig onduidelijkheid over bestaan.
Robin moet zich dinsdag 19 november melden bij het Openbaar Ministerie voor een besloten hoorzitting. Als ze daadwerkelijk vervolgd wordt voor mishandeling van een ambtenaar in functie, dan kan de rechter haar maximaal drie jaar celstraf opleggen. Of het ook tot celstraf komt of is aan de rechtbank die mogelijk verzachtende omstandigheden kan laten meewegen. Robins advocaat Peter Plasman was niet bereikbaar voor commentaar.
Naaktkalender van De Grannies van Amsterdam levert groot geldbedrag op
11:32FOMO show-ster Tobias Camman (37) baalt van zijn werk: 'Hartstikke sneu na je 30e'
11:10Wietze de Jager (37) loopt brandwonden op na radiostunt: 'Heftige pijn'
10:08De TV van gisteren: B&B vol liefde pakt brons op bloedhete donderdagavond
06:47Vanavond op TV: Muziekfeest op het plein, Secret duets, Tears of the Sun