TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De zangeres zei in een interview met Robbert Rodenburg op YouTube dat ze Rogier het liefst vandaag nog van de buis ziet verdwijnen.
"Ik vind hem zó verschrikkelijk. Ik kan echt niet met deze man", antwoordt ze wanneer Robbert haar vraagt wie er van haar wel van televisie mag verdwijnen. Volgens Glennis heeft ze een keer 'een persoonlijk dingetje met hem gehad', waardoor ze Rogier niet kan uitstaan.
"Hij heeft mij ergens ooit een keer best beledigd, voor niets. Ik vroeg hem niets, dus hou het lekker voor je. Ik weet niet wat hij die dag in zijn neus had gestopt, maar het was behoorlijk wit. Sorry hoor, maar voor dat soort mensen heb ik dus echt geen respect [...] Wat doet die man op tv? Ga weg!"
Wie denkt dat Rogier witheet van woede reageert op de aantijgingen van Glennis, heeft het mis. De reality-ster reageerde via Instagram op haar woorden door een foto van hen samen te plaatsen. Hij schrijft daarbij niets meer dan een heleboel puntjes en een hartje. Ook tagt hij Glennis Grace in zowel de foto als het onderschrift.
In een reactie onder de foto laat een fan weten het erg te vinden dat Glennis Grace zo over Rogier spreekt. "Ik vind haar geweldig", reageert Rogier daar weer op. Glennis Grace heeft nog niet op Rogier gereageerd. Wel heeft ze de video van Robbert Rodenburg een flink aantal keer gepromoot via haar Instagram Stories.
De streamingtip van de week: Onvervalste romantiek in The Love Hypothesis
15:15Zo maak je kans op de laatste tickets voor het Gouden Televizier-Ring Gala 2026
14:48Wilfred Genee presenteert het klusprogramma Twee Linkerhanden
14:00Frans en Mariska werken alweer aan een nieuwe tv-serie
13:46Linda de Mol: 'Dit is een hele grappige lijn in nieuwe seizoen Gooische Vrouwen'