TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op zijn Instagrampagina laat de stylist weten dat hij met zijn kale kruin wel overeenkomsten ziet met het hoofd van de Britse kroonprins William.
Het kapsel van de realityster is al jaren onderwerp van discussie. Smit heeft er nooit een geheim van gemaakt dat niet alles op zijn hoofd puur natuur is. Hij maakt gebruik van extensions, maar hoe extensief die haarstukken zijn kwam afgelopen week aan het licht toen Privé een foto publiceerde waarop Rogier zo goed als kaal te zien is.
Volgens Rogier is het haaruitval het vervelende gevolg van alopecia, een auto-immuunziekte die leidt tot ontstoken haarzakjes waardoor er geen haren kunnen groeien. In november 2019 verklaarde hij nog dat 90 procent van zijn haar echt is.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal