TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een tijd dat datingprogramma's op televisie onwaarschijnlijk populair zijn, stoft RTL haar oude succesformule Take me out af, zij het met een twist.
In het verleden vocht een groep single vrouwen om één vrijgezelle man die hen werd gepresenteerd. De vrouwen waren snel, duidelijk en harteloos als ze de kerel niets vonden, maar in de nieuwe versie heeft hun moeder er ook wat over te zeggen. Tijdens meerdere spelrondes keuren zij het vlees wat hun dochter mogelijk in de kuip krijgt.
Take me out was van 2009 tot en met 2013 te zien bij RTL 5. De eerste jaren zweepte Eddy Zoey de mensenmassa op met de gevleugelde kreet "wie wil er een nieuwe mannn?" als de volgende kandidaat voor de leeuwen werd geworpen. Jan Kooijman volgde Zoey op. Wie de nieuwe versie van de datingshow gaat presenteren is nog niet bekend.
Opgeven voor Take me out kan, mits je vrouw en tussen de 18 en circa 35 bent, via deze link.
De bekendste deelneemster van Take me Out was natuurlijk Britt Dekker, die dankzij het programma wereldberoemd werd in Nederland o.a. dankzij deze legendarische binnenkomer.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten