TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sander Lantinga zat afgelopen editie naast Cornald Maas om op geheel eigen wijze het liedjesfestijn te becommentariëren. Het blijkt een eenmalig uitstapje voor de dj.
Bij Op1 werd duidelijk dat in 2022 de lege stoel naast Songfestivalkenner Cornald weer wordt opgevuld door Jan Smit. De afgelopen jaren tekenden Jan en Cornald voor het Eurovisie commentaar, maar Jan kon die klus ditmaal uiteraard niet combineren met zijn job als co-host.
Sander benutte zijn tijd in het commentatorhokje om zowel zijn ongezouten mening als de nodige flauwe grapjes te maken over de acts en de artiesten. Dat leverde hem naast lof ook kritiek op vanuit Moldavië en België.
Overigens blijft Sander wel verbonden aan het liedjesfestijn. Sinds 2019 zit hij samen met radiomaatje Coen Swijnenberg in de selectiecommissie van het Eurovisie Songfestival en mag hij meepraten over de Nederlandse inzending.
EO schrapt na 25 jaar Het familiediner: 'Maar we maken nog één seizoen'
08:53De TV van gisteren: Kijkers blijven ondermaats presterend Got Talent de rug toekeren
08:30Johan Derksen keihard over Ruben van der Meers eerbetoon aan Paulien Cornelisse bij Renze: 'Tenenkrommend'
08:24Malgosia blijft bij felle kritiek op Good luck guys-Jay: 'Ze gaven me gelijk!'
08:05Paulien Cornelisse na overlijden meest gezochte persoon in onlinearchief Beeld & Geluid