TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sander Lantinga zat afgelopen editie naast Cornald Maas om op geheel eigen wijze het liedjesfestijn te becommentariëren. Het blijkt een eenmalig uitstapje voor de dj.
Bij Op1 werd duidelijk dat in 2022 de lege stoel naast Songfestivalkenner Cornald weer wordt opgevuld door Jan Smit. De afgelopen jaren tekenden Jan en Cornald voor het Eurovisie commentaar, maar Jan kon die klus ditmaal uiteraard niet combineren met zijn job als co-host.
Sander benutte zijn tijd in het commentatorhokje om zowel zijn ongezouten mening als de nodige flauwe grapjes te maken over de acts en de artiesten. Dat leverde hem naast lof ook kritiek op vanuit Moldavië en België.
Overigens blijft Sander wel verbonden aan het liedjesfestijn. Sinds 2019 zit hij samen met radiomaatje Coen Swijnenberg in de selectiecommissie van het Eurovisie Songfestival en mag hij meepraten over de Nederlandse inzending.
GTST Spoilers - maandag 14 t/m donderdag 17 september 2026
06:47Vanavond op TV: A beautiful mess, De meestergids, Indiana Jones and the Last Crusade
18:14Humberto Tan wordt opnieuw vader
17:41Patty Brard keert terug met realityserie Patty's Posse
14:18Terugblik: Wat gebeurde er ook alweer in seizoen 1 van Zussen?