TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sander Lantinga zat afgelopen editie naast Cornald Maas om op geheel eigen wijze het liedjesfestijn te becommentariëren. Het blijkt een eenmalig uitstapje voor de dj.
Bij Op1 werd duidelijk dat in 2022 de lege stoel naast Songfestivalkenner Cornald weer wordt opgevuld door Jan Smit. De afgelopen jaren tekenden Jan en Cornald voor het Eurovisie commentaar, maar Jan kon die klus ditmaal uiteraard niet combineren met zijn job als co-host.
Sander benutte zijn tijd in het commentatorhokje om zowel zijn ongezouten mening als de nodige flauwe grapjes te maken over de acts en de artiesten. Dat leverde hem naast lof ook kritiek op vanuit Moldavië en België.
Overigens blijft Sander wel verbonden aan het liedjesfestijn. Sinds 2019 zit hij samen met radiomaatje Coen Swijnenberg in de selectiecommissie van het Eurovisie Songfestival en mag hij meepraten over de Nederlandse inzending.
De TV van gisteren: Make Up Your Mind-kijkers zien hoe Jim net verkeerd raadt
06:47Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Bestemming X, Superbad
11:53Kippenvel in Got Talent: Noortje maakt indruk met haar allereerste optreden ooit (video)
10:42Johan Derksen maakt pijnlijke vergissing bij opening VI: 'Dat is niet je vrouw?' (video)
10:00Fred van Leer verwacht al jaren dat deze BN'er meedoet aan Make Up Your Mind: 'Vorig jaar wist ik het zeker'