TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sander Lantinga zat afgelopen editie naast Cornald Maas om op geheel eigen wijze het liedjesfestijn te becommentariëren. Het blijkt een eenmalig uitstapje voor de dj.
Bij Op1 werd duidelijk dat in 2022 de lege stoel naast Songfestivalkenner Cornald weer wordt opgevuld door Jan Smit. De afgelopen jaren tekenden Jan en Cornald voor het Eurovisie commentaar, maar Jan kon die klus ditmaal uiteraard niet combineren met zijn job als co-host.
Sander benutte zijn tijd in het commentatorhokje om zowel zijn ongezouten mening als de nodige flauwe grapjes te maken over de acts en de artiesten. Dat leverde hem naast lof ook kritiek op vanuit Moldavië en België.
Overigens blijft Sander wel verbonden aan het liedjesfestijn. Sinds 2019 zit hij samen met radiomaatje Coen Swijnenberg in de selectiecommissie van het Eurovisie Songfestival en mag hij meepraten over de Nederlandse inzending.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Jordan Stolz maakt favorietenrol waar op de 1.000 meter en pakt goud, De Boo zilver
19:54Wat zuur! Joep Wennemars krijgt geen ruimte en botst op tegenstander (video)
19:11Zien: eerste beelden van de cast van The Passion 2026
16:38Leuk om te zien: Arjen Lubach verrast bakfanaat Danique met bezoek van Robèrt van Beckhoven
16:17De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde