TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Top 4000 Muziekquiz is volgens de berichtgeving een bordspel in een knusse setting en wordt helemaal in het thema van de feestdagen ingericht. Denk aan BN’ers met foute kersttruien die fanatiek tegen elkaar strijden in verschillende muziekspellen en Gerard Ekdom die bij alle hits leuke weetjes uit zijn mouw schudt.
Ekdom ontvangt in alle drie de afleveringen die worden uitgezonden twee duo's met BN'ers in 'zijn chalet'. Aan de hand van De Top 4000, de grootste hitlijst van Nederland waarmee Radio 10 de feestdagen inluidt, stelt Gerard de muziekkennis van zijn gasten én die van de kijkers flink op de proef.
Het bordspel bestaat uit genummerde vakjes van 4000 naar 1, aflopend in honderdtallen. Het doel van het spel is simpel: het duo dat met hun pion als eerste de finish bereikt, wint. Ze verdienen stapjes op het bord door te dansen, te zingen en door héél goed te luisteren. Welk beroemd nummer speelt het draaiorgel, van wie is dat opmerkelijke kapsel en welke songteksten lopen door elkaar?
Bij elk vakje speelt een platenspeler een nummer uit dat deel van de lijst. Als de duo's weten om welke hit het gaat mogen ze een extra stapje vooruit. Gerard Ekdom is de quizmaster én het strenge maar rechtvaardige jurylid. De Top 4000 Muziekquiz wordt geproduceerd door Talpa Entertainment Producties. De quiz is te zien vanaf zaterdag 5 december, om 21.30 uur bij SBS6 en op KIJK.nl.
Louis van Gaal doet na lang 'nee' zeggen toch mee aan Sterren op het Doek
10:31Op deze manier werd Carrie op Vrijdag toch nog gered van de bezuinigingen
10:00Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over Bureau Groningen: 'Verbaas me over hoeveelheid meldingen'
09:55MAFS-Chantal en Temptation Island-Sonny onthullen of ze betaald kregen voor hun deelname aan de realityshows
09:05De TV van gisteren: 100 Dagen sluit de reeks op televisie af met prachtige reacties