TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
William Rutten heeft voor Shownieuws de webserie Op de gevoelige plaat gemaakt. De reeks van de fotograaf maakt straks de overstap naar de televisie.
SBS6 heeft ervoor gekozen om de webserie Op de gevoelige plaat uit te zenden op de kijkbuis. De zender heeft ervoor gekozen om de serie samen te voegen tot drie afleveringen van een uur.
In Op de gevoelige plaat sprak William Rutten onder anderen met Johnny de Mol, Hans Klok en René Froger. Met elkaar kijken ze naar oude foto’s van de topfotograaf en halen ze herinneringen op. In de eerste aflevering op televisie zijn Wendy van Dijk, Marco Borsato en Gerard Joling te zien. Marco vertelt over de scheiding van Leontine en Wendy onthult dat zij eigenlijk heel andere dromen had dan presentatrice worden en deze dromen nog steeds ooit hoopt waar te maken.
Op de gevoelige plaat is vanaf woensdag 11 augustus drie weken lang te zien om 21.30 uur op SBS6.
Max Verstappen haalt alles uit de kast om te stunten tijdens de Formule 1 GP van Brazilië op Viaplay
14:12Koning Willem-Alexander en koningin Máxima geven exclusief interview in nieuwe documentaire
13:21Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'