TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
William Rutten heeft voor Shownieuws de webserie Op de gevoelige plaat gemaakt. De reeks van de fotograaf maakt straks de overstap naar de televisie.
SBS6 heeft ervoor gekozen om de webserie Op de gevoelige plaat uit te zenden op de kijkbuis. De zender heeft ervoor gekozen om de serie samen te voegen tot drie afleveringen van een uur.
In Op de gevoelige plaat sprak William Rutten onder anderen met Johnny de Mol, Hans Klok en René Froger. Met elkaar kijken ze naar oude foto’s van de topfotograaf en halen ze herinneringen op. In de eerste aflevering op televisie zijn Wendy van Dijk, Marco Borsato en Gerard Joling te zien. Marco vertelt over de scheiding van Leontine en Wendy onthult dat zij eigenlijk heel andere dromen had dan presentatrice worden en deze dromen nog steeds ooit hoopt waar te maken.
Op de gevoelige plaat is vanaf woensdag 11 augustus drie weken lang te zien om 21.30 uur op SBS6.
Partnerbijdrage
Paniek bij De Bondgenoten na heftige val Salar: 'Heb je pijn?'
10:53Dit programma vervangt Urk! op SBS6
10:05Heel Holland Bakt flink ingekort: 'Van 50 naar 35 minuten'
10:00Janny van der Heijden: 'Ik verwacht dat Heel Holland Bakt Elke Dag in de smaak zal vallen'
09:59Miljoenenjacht terugkijken: zo won Jordy toch nog 89.000 euro