TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
William Rutten heeft voor Shownieuws de webserie Op de gevoelige plaat gemaakt. De reeks van de fotograaf maakt straks de overstap naar de televisie.
SBS6 heeft ervoor gekozen om de webserie Op de gevoelige plaat uit te zenden op de kijkbuis. De zender heeft ervoor gekozen om de serie samen te voegen tot drie afleveringen van een uur.
In Op de gevoelige plaat sprak William Rutten onder anderen met Johnny de Mol, Hans Klok en René Froger. Met elkaar kijken ze naar oude foto’s van de topfotograaf en halen ze herinneringen op. In de eerste aflevering op televisie zijn Wendy van Dijk, Marco Borsato en Gerard Joling te zien. Marco vertelt over de scheiding van Leontine en Wendy onthult dat zij eigenlijk heel andere dromen had dan presentatrice worden en deze dromen nog steeds ooit hoopt waar te maken.
Op de gevoelige plaat is vanaf woensdag 11 augustus drie weken lang te zien om 21.30 uur op SBS6.
De TV van gisteren: Familie raakt kind kwijt tijdens het zwemmen in Grote Gezinnen, Grote Vakanties
06:00Advent dag 4 | Bereid je alvast voor op het altijd heerlijk chaotische Sint & De Leeuw
01:10Komende week in GTST: Verstoorde verwachtingen en de rampzalige relkerst
20:23Leuk nieuws: De trailer van Emily in Paris seizoen 5 is er
16:47Heeft Erica Terpstra haar reis naar Mexico voor Erica op Reis al gemaakt?