TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
William Rutten heeft voor Shownieuws de webserie Op de gevoelige plaat gemaakt. De reeks van de fotograaf maakt straks de overstap naar de televisie.
SBS6 heeft ervoor gekozen om de webserie Op de gevoelige plaat uit te zenden op de kijkbuis. De zender heeft ervoor gekozen om de serie samen te voegen tot drie afleveringen van een uur.
In Op de gevoelige plaat sprak William Rutten onder anderen met Johnny de Mol, Hans Klok en René Froger. Met elkaar kijken ze naar oude foto’s van de topfotograaf en halen ze herinneringen op. In de eerste aflevering op televisie zijn Wendy van Dijk, Marco Borsato en Gerard Joling te zien. Marco vertelt over de scheiding van Leontine en Wendy onthult dat zij eigenlijk heel andere dromen had dan presentatrice worden en deze dromen nog steeds ooit hoopt waar te maken.
Op de gevoelige plaat is vanaf woensdag 11 augustus drie weken lang te zien om 21.30 uur op SBS6.
Tina Nijkamp denkt dat dit de opvolger van Peter van der Vorst bij RTL wordt
12:48Zweverigheid viert hoogtij in Onderweg Naar Liefde: 'Gepenetreerd door energie'
12:20Niels van der Laan: 'Ik werd getipt door de politie over alle bedreigingen'
11:20Video: Will Koopman is nog lang niet klaar met Gooische Vrouwen
10:41Dit zijn de eerste beelden van Scrooge LIVE 2025