TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het gaat om een extra lange aflevering van het entertainmentprogramma dat helemaal gewijd is aan André Hazes. Maurice Wijnen, Xander de Buisonjé, Samantha Steenwijk, André Hazes jr., Tino Martin en René Froger praten over de zanger. Fans Gerard Ekdom en Lange Frans vertellen waarom heel Nederland nog steeds dol is op de nummers van Hazes.
Er is in de special ook aandacht voor het heftige leven van de zanger, zijn laatste jaren en gezondheid. Ook Joop van den Ende -voormalig manager van André en producent van de musical Zij gelooft in mij komt aan het woord, net als als Hazes-vertolker Martijn Fischer.
Shownieuws Special: André Hazes, al 15 jaar een lege kruk, zaterdag 21 september vanaf 22.50 uur op SBS 6
Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'
15:43Jan Versteegh deelt bizarre anekdote over opnames The Bicycle Race: 'Wat?!'
14:00RTL geeft tekst en uitleg over 'menselijke fout' op kaart van Rob aan Sandra in Married at First Sight
11:24Jörgen Raymann maakt comeback met eigen tv-programma en dit is wanneer het begint