TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het gaat om een extra lange aflevering van het entertainmentprogramma dat helemaal gewijd is aan André Hazes. Maurice Wijnen, Xander de Buisonjé, Samantha Steenwijk, André Hazes jr., Tino Martin en René Froger praten over de zanger. Fans Gerard Ekdom en Lange Frans vertellen waarom heel Nederland nog steeds dol is op de nummers van Hazes.
Er is in de special ook aandacht voor het heftige leven van de zanger, zijn laatste jaren en gezondheid. Ook Joop van den Ende -voormalig manager van André en producent van de musical Zij gelooft in mij komt aan het woord, net als als Hazes-vertolker Martijn Fischer.
Shownieuws Special: André Hazes, al 15 jaar een lege kruk, zaterdag 21 september vanaf 22.50 uur op SBS 6
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek
07:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen